Nowa odsłona festiwalu wschodzącego słońca

Wspomnienia to najważniejsze co nam pozostaje; zapamiętujemy te płynące z głębi serca. Noc i dzień tego wakacyjnego weekendu pozostawił nam kolejne, jedyne, niezapomniane słowa, kojarzone tylko z jednym miejscem – Kołobrzegiem, Sunrise Festival’em i tylko z jednym człowiekiem, twórcą tego festiwalu Dj Kris (Krzysztof Bartyzel).

www.sunrisefestival.pl

To już 17. edycja festiwalu, lecz tegoroczna będzie wyjątkowa, inna, tak jak jego miejsce. Podczele, teren byłego lotniska; to właśnie tam odbędzie się tegoroczny festiwal. Miłośnicy muzyki elektronicznej już odliczają dni, których zostaje coraz mniej, bo już tylko 99. Na stronie internetowej festiwalu podano kilka gwiazd, które pojawią się 19-21 lipca w kołobrzeskim Podczelu. Armin Van Buuren, Timmy Trumpet, W&W, Fedde Le Grand, The Chainsmokers, Afrojack, Oliver Heldens to jedni z artystów Sunrise Festival 2019.

Sprzedaż biletów rozpoczęła się 1 marca i cały czas trwa. Na terenie imprezy tym razem pojawi się 5 scen. Ich scenografia, jak zapowiada organizator, będzie jednym wielkim WOW. To nie wszystko – na miejscu powstanie festiwalowe miasteczko „SunCity”, na którym staną domki jak i teren z polami namiotowymi.

Zapowiada się naprawdę ciekawie i muszę przyznać, że czekam z niecierpliwością i nadzieją, że nowe miejsce okaże się być tak magiczne i klimatyczne jak poprzednie. A tak było w 2018 roku.

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)