Najnowszy numer „Coś Nowego”!

Wróciliśmy do korzeni i… jest! Najnowszy, papierowy numer naszej gazety „Coś Nowego” w całości poświęcony tematyce integracji cudzoziemców. Bezpłatne egzemplarze znajdziecie w wielu miejscach na terenie KUL i miasteczka akademickiego.

Numer powstał dzięki zaangażowaniu naszej redakcji – studentów dziennikarstwa i komunikacji społecznej w projekcie Lubelska Koalicja na rzecz Integracji, którego realizatorem jest KUL. W ramach ww. projektu działa grupa medialna, złożona ze studentów naszego kierunku, odpowiedzialna za przygotowanie tekstów do specjalnego numeru Coś Nowego. Autorem koncepcji merytorycznej numeru jest dr Wojciech Wciseł – opiekun redakcji.

W ramach projektu działa też druga grupa studentów odpowiedzialna za przygotowanie materiałów video na vloga o tematyce integracyjnej. Materiały są dostępne na stronie www.vlogin.kul.pl. Zobaczcie koniecznie!

Jako społeczność Dziennikarstwa KUL od wielu lat wpieramy działania Uniwersytetu i lubelskich organizacji pozarządowych, dla których, tak jak i dla nas, budowa przyjaznych relacji z cudzoziemcami jest bardzo ważna.

Życzymy miłej lektury.

„Coś Nowego” w wersji pdf. możesz pobrać klikając POBIERZ.

Coś Nowego 1/2019
The following two tabs change content below.
Wojciech Wciseł

Wojciech Wciseł

doktor, wykładowca i pracownik w Instytucie Dziennikarstwa i Zarządzania KUL, opiekun redakcji gazety studenckiej "Coś Nowego". Pasjonat i niesłabnący optymista powtarzający w kółko: KTO JAK NIE MY? KIEDY JAK NIE TERAZ?
Wojciech Wciseł

Ostatnie wpisy Wojciech Wciseł (zobacz wszystkie)