Najlepsze prezenty świąteczne

Święta już za pasem, a ty nie masz jeszcze prezentu dla najbliższych, a co gorsza – pomysłu na taki upominek? Przedstawiamy kilka pomysłów na świąteczne niespodzianki!

Najlepszy prezent to taki, który jest dany od serca. To prawda, jednak warto pamiętać także o preferencjach osoby obdarowywanej. Taki drobiazg nie musi kosztować majątku, gdyż możemy znaleźć piękne i praktyczne rzeczy za dobrą cenę.

Etui na telefon
Puchate, świecące czy z zabawnym motywem – możesz podarować to swojej siostrze lub bratu, a smartfon na pewno będzie się wyróżniał spośród innych.

Kompleks witamin
Ten prezent skierowany jest głównie dla babci i dziadka. Z pewnością będą wiedzieli, że się o nich troszczysz nie tylko w te zimowe dni, ale i przez cały rok. Wybierając taki rodzaj prezentu, zwróć uwagę na jakość i zapytaj o poradę w aptece.

Mieszanka herbat
Jeśli nie chcesz kupować swoim dziadkom kompleksu witamin, bo w poprzednim roku sprawiłeś im taki upominek, w tym postaw na herbatę! Na pewno jakiś smak przypadnie im do gustu.

Biżuteria
Jest to prezent ponadczasowy, ponieważ każda kobieta lubi błyskotki. A za przyzwoitą cenę można kupić naprawdę piękne rzeczy.

Gruby szal
Gdy na zewnątrz wieje chłodem, taki prezent okaże się najlepszy dla zmarzluchów!

Kalendarz z notesem na przyszły rok
Będzie to idealny prezent dla osób, które lubią trzymać rękę na pulsie i mieć wszystko dopięte na ostatni guzik.

Kubek
Nie mówimy tutaj o zwykłym kubku bez jakiegokolwiek wyrazu, ale o takim, który ma w sobie śmieszny akcent. Dopasuj go do osoby obdarowywanej, a sprawisz, że poranna kawa będzie smakowała jeszcze lepiej.

Kosmetyki
Prezent nie tylko dla kobiet, ale także dla mężczyzn. W drogeriach znajdziemy już gotowe zestawy, w których skład wchodzą żele pod prysznic czy balsamy do ciała.

The following two tabs change content below.
Dominika Karpinska

Dominika Karpinska

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Dobra kuchnia i sport to coś, co uwielbiam. Jestem bardzo ciekawa świata, marzą mi się podróże. Wolny czas lubię poświęcić na czytaniu dobrych książek.
Dominika Karpinska

Ostatnie wpisy Dominika Karpinska (zobacz wszystkie)