Mam zły dzień, czyli Pink Punk w wykonaniu Agnieszki Chylińskiej

Trzeba być bardzo odważnym człowiekiem, aby otworzyć swoją duszę na dzisiejszy świat. Najnowsza płyta Agnieszki Chylińskiej pokazuje, jaką kobietą jest naprawdę i co w niej teraz drzemie.

Każdy z nas zna Agnieszkę Chylińską przede wszystkim z nieistniejącego od wielu lat zespołu O.N.A. czy programu Mam talent, którego jest jurorką. To piosenkarka, która nadal tworzy teksty i muzykę. Najczęściej widzimy Agnieszkę Chylińską jako twardą, szaloną i uśmiechniętą kobietę. Taką, która niczego się nie boi, ponieważ wie, co to prawdziwe życie. W swoich utworach zawsze pokazuje siebie, swoje emocje i nie ma w nich żadnej sztuczności – co bardzo się ceni.

Płyta Pink Punk również jest odzwierciedleniem jej życia i pokazaniem jaką jest naprawdę. Można powiedzieć, że piosenkarka poprzez swoje utwory pokazuje nam swoją drugą twarz – jej uczucia, to przez co aktualnie przechodzi i z czym się zmaga. Z jednej strony to osoba, dla której nie ma rzeczy niemożliwych, wydaje się być silna, a z drugiej to krucha, delikatna kobieta, potrzebująca wsparcia i tego, aby w nią uwierzyć.

Nikt nie spodziewał się tak szczerej i otwartej Chylińskiej, jaka pojawiła się w ostatnim wywiadzie, przeprowadzonym przez Kubę Wojewódzkiego, Marcina Prokopa, Edwarda Miszczaka i Tadeusza Śliwę – reżysera wywiadu. Właśnie w nim pozwala nam się tak naprawdę poznać, opowiedzieć przez co przechodziła – o jej złamanym sercu, środowisku w jakim dojrzewała, relacjach z najbliższymi, a nawet próbach samobójczych, czego wielu z nas chyba się nie spodziewało.

Zanim wsłuchamy się w jej najnowszy singiel Pink Punk, warto zobaczyć ten bardzo ważny dla niej wywiad. Spojrzymy na nią z zupełnie innej strony i docenimy wkład jej pracy w płytę. Agnieszka Chylińska uważa, że Pink Punk ma każdy w swojej głowie, w swoim sercu i ma obnażyć coś w innych. Zdecydowanie jest to prawda i pewnie każdy odnajdzie w tym cząstkę samego siebie.

Na koniec warto wspomnieć, że wokalistkę będziemy mogli gościć w Lublinie. Już 31 marca będzie mieć miejsce jej koncert, którego nie można przeoczyć.

 

 

The following two tabs change content below.
Avatar

Ewelina Mirocha

Jestem studentką I roku Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Uwielbiam wszystko to, co związane jest z modą. Wolny czas lubię spędzić z dobrą książką.
Avatar

Ostatnie wpisy Ewelina Mirocha (zobacz wszystkie)