Nie macie planów na weekend? Pomożemy!

nnnNie macie planów na weekend? My Wam pomożemy. Po raz drugi zapraszamy na nasz nowy cykl, w którym znajdziecie wszystkie informacje dotyczące wydarzeń z Lublina.

Zacznijmy od miłośników kina.
W kinie Bajka obejrzymy następujące filmy: Pszczółka Maja, Bogowie, Służby specjalne. (godziny seansów na głównej stronie kina). Bilety od 16 do 18 złotych.
W Cinema City na ekranach pojawi się: Annabelle, Bogowie, Dla Ciebie wszystko, Dracula: historia nieznana, Miasto 44, Pinokio, Pszczółka Maja, Pudłaki 3D oraz w 2D, Sędzia, Służby specjalne, Więzień labiryntu i Zaginiona dziewczyna (godziny seansów na głównej stronie kina). Bilety na film 2D w piątek od 19zł. do 22, a w weekend od 20 do 24 złotych. Natomiast na ekranizację 3D w piątek cena wynosi od 21 do 25zł., a w weekend od 23 do 27 złotych.
W Multikinie swoje premiery będą mieć: Annabelle, Bogowie, Dla Ciebie wszystko, Dracula: historia nieznana, Jeziorak, Miasto 44, Pinokio, Pszczółka Maja, Pudłaki 3D oraz w 2D, Sędzia, Służby specjalne, Wakacje Mikołajka i Zaginiona dziewczyna (godziny seansów na głównej stronie kina).

Są tu jacyś pasjonaci teatru? Nie martwicie się, dla Was też coś mamy! 
„Książe i Żebrak” oto tytuł sztuki wystawianej w Teatrze im. Juliusza Osterwy. W piątek seans rozpoczyna się o godzinie 9:00 i 12.30 natomiast w sobotę o 17:00. Bilety od 17 do 42 złotych w zależności od miejsc oraz typu biletów (normalne, ulgowe i edukacyjne).
Teatr Muzyczny w sobotę (godz.18:00)  i niedzielę (godz. 17:00) oferuje „Ptasznika z Tyrolu”. Bilety do kupienia na głównej stronie internetowej teatru.

Studenci! Nie martwcie się! Coś nowego ma dla Was coś imprezowego!
W piątek w klubie Shine odbędzie się cykl imprez „Shine on stage” prezentujący gościa specjalnego: donGURALesko! Klub ma także dobrą wiadomość w sprawie biletów: jeśli zapiszesz się na wydarzenie na facebooku to na imprezę do 24:00 wchodzisz zupełnie za FREE! W sobotę klub prezentuje PRAWDZIWE ELEKTRONICZNE UDERZENIE, czyli impreza w stylu electro.
W sobotę w klubie Czekolada odbędzie się impreza w stylu brazylijskim. Po dołączeniu do wydarzenia na facebooku do 23:00 można wejść do klubu zupełnie za darmo a po 23 wstęp kosztuje 15 złotych.

Którymi wydarzeniami jesteście zainteresowani? My chyba wybierzemy się w ten weekend na film. Na jaki? O tym dowiecie się w następnym tygodniu czytając naszą recenzcję! Obiecujemy- będzie warto!

The following two tabs change content below.
Sylwia Kędzierawska

Sylwia Kędzierawska

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej. Ulubiony zespół to bez wątpienia One Republic. Uwielbia słuchać wersów Pezeta. Książka do której często wraca: "Uratuj mnie" Guillaume Musso. Największe marzenie? Zwiedzić Los Angeles i Nowy Jork.