Koncert Comy z Jarocina 2014 na DVD!

008-piotr-roguckiGrupa Coma świętuje 10-lecie swojej pierwszej płyty. Z tej okazji zespół przygotował fanom niespodziankę w postaci koncertu zarejestrowanego podczas festiwalu Jarocin 2014. Wideo w wersji HD będzie dostępne od 3 listopada.

„Pierwsze wyjście z mroku” to tytuł debiutanckiego longplaya wydanego 17 maja 2004 roku. Jak widać, członkowie formacji podchodzą do spraw rocznicowych bardzo poważnie, skoro zdecydowali zagrać całą płytę na żywo. Na kilka miesięcy przed rozpoczęciem jesiennej trasy jubileuszowej panowie z Comy dali wielki show 19 lipca 2014 na festiwalu w Jarocinie.

Oto, z jak wielkim rozmachem materiał zmontowano możemy przekonać się oglądając sześciominutowy fragment. Póki co, ta forma zapowiedzi dostarcza same pozytywne wrażenia. Realizatorzy wykorzystali materiał pochodzący zarówno z kamer manualnych jak i stacjonarnych, umiejscowionych w centrum sceny przy perkusji.

Video będzie można nabyć online za wyjątkowo niską cenę, całkowicie legalnie. Wydawnictwo można również zamówić w pre-orderze. Takiego prezentu na tak wielki jubileusz chyba nikt się nie spodziewał!

The following two tabs change content below.
Michał Abramek

Michał Abramek

Pochodzący z prowincjonalnego miasta w województwie lubelskim student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, założyciel Agencji Reporterskiej "PassionTV" oraz kanału "Bez Cenzury". Preferuje zamiłowanie do starej, dobrej muzyki, jaka bawiła starsze pokolenia, zapalony fan rocka progresywnego, hard rocka i muzyki awangardowej bez ustanku poszukujący nowych, ciekawych brzmień.