Kolorowa radość!

Już za niespełna 9 dni, czyli 27 maja i Ty możesz cieszyć się kolorową radością, a mowa tu o święcie Holi, czyli Festiwalu Kolorów. Nie możesz tego przegapić!

Czym jest święto Holi?

Jest to hinduistyczne święto radości i wiosny, obchodzone przede wszystkim w Indiach i Nepalu. Nazywane jest również (bardziej powszechna i częściej używana nazwa) Festiwalem Kolorów. Jak samo określenie wskazuje, kolory w tym wydarzeniu odgrywają znaczącą rolę – grają pierwsze skrzypce. Kolorowe proszki można będzie nabyć bezpośrednio na evencie. Tak samo jak w oryginalnym święcie Holi, uczestnicy obsypują się żółtymi, różowymi czy zielonymi proszkami. Im więcej kolorów tym lepiej! Jest to otwarta dla wszystkich i darmowa impreza. Wiek nie odgrywa tutaj roli, ważny jest uśmiech na twarzy! Co jeszcze jest ważne? Oczywiście pozytywne nastawienie i spędzenie dobrego czasu wśród przyjaciół i znajomych. Pokoloruj siebie i najbliższych, a te chwile pozostaną na długo w Twojej pamięci! Festiwal odbędzie się przy Ulicy Bernardyńskiej 15, a start już o godzinie 16.00! Nie przegap okazji!

The following two tabs change content below.
Dominika Karpinska

Dominika Karpinska

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Dobra kuchnia i sport to coś, co uwielbiam. Jestem bardzo ciekawa świata, marzą mi się podróże. Wolny czas lubię poświęcić na czytaniu dobrych książek.
Dominika Karpinska

Ostatnie wpisy Dominika Karpinska (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz