To, co kobiety lubią najbardziej

Zbliża się Sylwester, a ty nie wiesz, na jaki kolor pomalujesz paznokcie? Oto kilka wskazówek, które zdecydowanie przydadzą się paniom, które uwielbiają hybrydowe przygody ?

Hitem stała się kolekcja Star Glow, która swoją premierę miała we wrześniu tego roku : lakier z lśniącymi drobinkami, który możesz nałożyć na każdy kolor oraz kolekcja Moulin Rouge. Uwierzcie, efekt będzie nieziemski. Jeśli jednak wolisz klasykę, idealnie sprawdzi się czerwony kolor lub tradycyjnie – granat i czerń. Dla urozmaicenia, możesz dodać efekt chrom, holo, glittery effect i wiele, wiele innych. Delikatny wzorek w kolorze pasującym do jednego z lakierów, doda delikatności i elegancji. Jego kolor możesz dobrać odpowiednio do dodatków np. biżuterii, szpilek, pomadki. Jeśli brakuje ci inspiracji, na stronie z NeoNail znajdziesz kilka propozycji https://www.neonail.pl/inspiracje/. Tam również zobaczysz kolory ze wszystkich kolekcji i na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Ja wybrałam czerwień połączoną ze złotem. Były wykonane specjalnie na świąteczne dni, jednak myślę, że sprawdzą się również na zabawie sylwestrowej. Zatem nie czekaj, zacznij szukać już teraz.
Do dzieła drogie panie, zaszalejmy od święta!

                                                                                                                                                                                                                                                                       kolekcja Star Glow

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)