Dla każdego coś innego

bookMamy długie, zimowe wieczory, pogoda nie jest idealna, dlatego polecam Wam dzisiaj 3 książki. Być może zainteresuje Was tylko jedna z nich, ale zachęcam do przyjrzenia się wszystkim. 


Sherry Argov „Dlaczego mężczyźni kochają zołzy”:

dlaczego-mezczyzni-kochaja-zolzy-b-iext7104991Ostatnio usłyszałam o książce skierowanej typowo do kobiet. Konkretnie chodzi o poradnik, który stał się bestsellerem. Zazwyczaj  szkoda mi czasu na tego typu ,,złote rady’’, ale te okazały się inne. ,,Dlaczego mężczyźni kochają zołzy’’ autorstwa Sherry Argov, to jedna z najśmieszniejszych pozycji, po jakie sięgnęłam. Argov trafnie zauważa błędy popełniane przez ,,zbyt troskliwe’’ dziewczyny i celnie opisuje zachowanie mężczyzn. Co więcej,  jej opinia nie jest subiektywna, lecz opiera się na słowach facetów, którzy szczerze opowiedzieli jej o relacjach damsko – męskich. Wieczór spędzony w towarzystwie tego poradnika, na pewno nie będzie należał do nudnych i sprawi, że zapomnisz o                                                                        mrozie.

Stephen King „Wielki marsz”:

 Panom chętnie polecę ,,Wielki marsz’’ Stephena Kinga. Nie trzeba być fanem gatunku,16 aby docenić sztukę pisania amerykańskiego speca od literatury grozy. Trzyma w napięciu i intryguje, sprawiając, że ciągle zastanawiamy się, jak daleko zajdzie główny bohater i kto wygra. Nawet na moment nie tracimy zainteresowania fabułą i raz za razem dajemy się zaskoczyć niespodziewanymi zwrotami akcji. Po skończeniu lektury, jak to bywa u Kinga, sięgamy po kolejne dzieło, które przyprawi nas o gęsią skórkę.

Harlan Coben „Tylko jedno spojrzenie”:

pobraneHarlan Coben pisze świetne kryminały, które dosłownie ,,połyka się‘’ w jedno popołudnie. Zarówno panie, jak i panowie dają się ponieść  intrygom, zagadkom i wartkiej akcji. Szczególnie polecam serię o Myronie Bolitarze – byłym koszykarzu, który będąc agentem sportowym ciągle ratuje kogoś z tarapatów, przy okazji samemu w nie wpadając. Czytelnik nie może się doczekać, aby przewrócić kartkę i dowiedzieć się, co wydarzy się w następnym zdaniu, bo tutaj nawet jedna linijka zmienia wszystko, co do tej pory było pewne. Czarne staje się białe, a białe czarne i nikt już nie jest tym, za kogo się podawał.

The following two tabs change content below.
Justyna Klimkiewicz

Justyna Klimkiewicz

Ciekawa świata i pełna energii. Patrzę na świat przez okulary w kolorze ironii 😉
Justyna Klimkiewicz

Ostatnie wpisy Justyna Klimkiewicz (zobacz wszystkie)