IV Konferencja Mediów Studenckich

Już jutro część ekipy Coś Nowego będzie mieć możliwość przeżycia unikatowego wydarzenia w świecie akademickim. Mowa o IV Konferencji Mediów Studenckich, organizowanej przez telewizję studencką Uniwersytetu Warszawskiego – Uniwerek.TV.

Przez trzy dni (od 13 do 15 kwietnia) na Kampusie Centralnym UW będą zorganizowane warsztaty, panele tematyczne, wycieczki oraz integracja, w których to będziemy wspólnie brać udział. Przy tym wszystkim będą nam towarzyszyć prelegenci branży medialnej. Na Konferencji będziemy mieć szansę poznania wielu przydatnych rzeczy i tajników w zawodzie dziennikarza. Jest to też idealna okazja do dzielenia się wrażeniami i spostrzeżeniami z innymi uczestnikami Konferencji. Do kogo adresowane jest to wydarzenie? Właśnie do młodych ludzi, którzy chcą zgłębiać tajniki sztuki dziennikarskiej i wynieść z tego wydarzenia jak najwięcej!

Oczywiście będziecie mogli śledzić relację z tego wydarzenia na naszym profilu na Facebook’u oraz na Instagramie: @cosnowego_

The following two tabs change content below.
Dominika Karpinska

Dominika Karpinska

Studiuję dziennikarstwo i komunikację społeczną. Dobra kuchnia i sport to coś, co uwielbiam. Jestem bardzo ciekawa świata, marzą mi się podróże. Wolny czas lubię poświęcić na czytaniu dobrych książek.
Dominika Karpinska

Ostatnie wpisy Dominika Karpinska (zobacz wszystkie)