Impreza „na szczycie”, czyli I dzień Feliniady 2015

DSC_0307
fot. Katarzyna Leszczyńska

W tym roku część koncertów Lubelskich Dni Kultury Studenckiej powróciła na Felin. Mimo że jest to miejsce oddalone od centrum Lublina, to i tak było wypełnione po brzegi studentami. Power of Trinity, Kali oraz Grubson z zespołem zadbali o świetną atmosferę i doskonałą dawkę muzyki.

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Koncerty rozpoczęły się o godzinie 18. Na początek wystąpiły mniej znane zespoły, które wprowadziły publiczność w koncertowy klimat. Na scenie zaprezentowali się: DJ Logan oraz Rixari. Tuż po nich nastąpił niemal dwugodzinny występ zespołu Power of Trinity. Grupa zagrała swoje największe przeboje, którymi rozgrzała zgromadzoną pod sceną publiczność.

Około godziny 21 na scenie pojawił się Kali. Raper zagrał zarówno swoje przeboje jak i odwołał się do kilku klasyków. Publiczność nieustannie mu wtórowała, prezentując w ten sposób doskonałą znajomość utworów artysty.

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Jako gwiazda wieczoru wystąpił Grubson. Na scenie pojawił się z zespołem. Koncert rozpoczął kawałkami z nowej płyty (red.: Holizm). Nie zabrakło największych hitów, takich jak: Na szczycie, Naprawimy to, czy Zróbmy 3ode. Jak zwykle koncert Grubsona był doskonałym spektaklem. Charyzmatyczny artysta porwał publiczność do wspólnej, szalonej zabawy i zaraził studentów pozytywną energią.

Już jutro na Miasteczku Akademickim Felin dalszy ciąg koncertów. Tym razem wieczór w rytmach disco-polo. Zagrają dla Was: After Party, Mig oraz Akcent. Nie może Was tam zabraknąć! Sprawdzajcie nasze relacje.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

The following two tabs change content below.