Hiszpania czy Rumunia? Dokąd wybrać się na łowy medali? – Zawody Kulturystyczne #6

Deklasacja zawodów przez Polskich zawodników! Tylko tak, można opisać zmagania Polaków na zawodach w Tarragonie. Dwa złote medale jadą z nami! Łada bez konkurencji, Przyszlak pogromcą rywali. TeamRebis – nowy deklasujący rywali trener.  

Szymon Łada

Mężczyzna złotem stoi! 

Szymon Łada zajął pierwsze miejsce w kategorii Men’s Bodybuilding w zawodach IFBB Elite Pro! Forma fenomenalna, nabicie do granic możliwości, pękatość oraz świetna definicja, pozwoliła na deklasacje rywali. Łada wygrał z przewagą, aż 20 punktów nad drugim miejscem. Szymon powtórzył swoje osiągnięcie z 2017 roku, gdzie również zdeklasował rywali, wyśmienitą formą!  

Marcel Przyszlak – środek
Tomasz Marzec – pierwszy od prawej

Marcel Przyszlak ze złotem w kat. Men’s Classic Physique! Wyśmienita forma, która pozwoliła Marcelowi na pogrom. Zawodnik nie pozwolił zbliżyć się rywalom, zostawiając ich daleko pod względem otrzymanych punktów.  

Marcel Przyszlak

To co czuje jest nie do opisania. Wielka miłość do tego, co robisz poparta ciężką pracą, sumienność, determinacja, popłaca… Jestem tego najlepszym przykładem” Tak osiągnięcie, opisuje sam zawodnik na swoim portalu społecznościowym. Dla Marcela Hiszpania musi być jednym z ulubionych miejsc, to właśnie tutaj w przeciągu kilkunastu dni, Marcel rozgromił rywali! Zawody w Madrycie nie były przypadkowe, co Przyszlak pokazuje na kolejnych zawodach ziemi hiszpańskiej.  

AdamRebiśTeam 

Od dłuższego czasu, na scenie polskiej, trenerem wiodącym prym jest Adam Rębiś. Trener z wielkim doświadczeniem oraz wiedzą, bardzo szybko stał się jednym z najlepszych w swoim zawodnie. Metody jak widać po Piwko, Cyronku, Marcu, Tomczuku są świetne. Całkowicie nowe podejście do sportów sylwetkowych i worek z mistrzami świata, złotymi medalami, posypał się bardzo szybko!  

Tomasz Marzec

Pierszym zawodnikiem z Teamu Adama jest Tomasz Marzec, który w Tarragonie zajął wysokie 5 miejsce w kat. Men’s Classic Physique. Bardzo dobra forma, minimalne różnice z czwartym miejscem. To był bardzo sezon dla Tomasza. Teraz zaczyna się zasłużona regeneracja, odpoczynek i przygotowania do następnego, oby tak owocnego, jak ten sezonu.  

Adrian Cyronek

Trzecim Polakiem na scenie w Tarragonie był Adrian Cyronek, który zajął 7 miejsce, nieznacznie odbiegając od rywali nawet z 4 pozycji. Bardzo dobry sezon, który Adrian zakończył w przyzwoity sposób. Miejmy nadzieje, że aktualny czas, który Adrian poświęca na odpoczynek, będzie jeszcze większym motorem napędowym dla zawodnika z Teamu Rębisia.  

Dawid Geler

Ostatnim polskim zawodnikiem, który wystartował w ubiegły weekend spod skrzydła Rębisia, był Dawid Geler, który reprezentował nasz kraj na zawodach w Rumunii. Zawody w jakich startował to 2019 NPC Worldwine Romania Muscle Fest PRO Qualifier.  Zawodnik zajął wysokie, bo aż 4 miejsce w kategorii Men’s Classic Physique. 

W między czasie, odbyły się również zawody dla amatorów, podczas zawodów amatorskich, reprezentowały nas dwie zawodniczki.  

Dagmara Dominiczak

Pierwszą z nich jest Dagmara Dominiczak, która zajęła najwyższe możliwe miejsce, w kategorii Women’s Wellness Fitness do 163 cm. Jakby tego było mało dołożyła srebrny medal w kat. Overall. Hiszpania była w tym roku szczęśliwym miejscem dla Dagmary. Trzy wyjazdy do tego kraju, dopisały trzy złota na jej koncie.  

Kolejną reprezentantką i już ostatnią zawodniczką ,który wystartował na scenie w Hiszpanii, była Magdalena Stawisiński. Zawodniczka zajęła bardzo dobre, bo aż TOP6 miejsce w kategorii Women’s Bikini Fitness over 169cm. To kolejny start, w którym Magdalena, reprezentuje bardzo dobrą formę.  

Rumunia w naszym zasięgu! 

Rumunia, to kolejny kraj, w którym startowali nasi zawodnicy. Zawody 2019 IFBB Romania Muscle Fest Pro, to obsadzona przez naszych pięcioro reprezentantów, impreza.  

Marek Olejniczak

Na samym początku wspomnę o jedynym Polaku, który reprezentował nasze barwy, mianowicie Marek Olejniczak. Bardzo dobry występ w kat. Men’s Bodybuilding i wysoka 10 lokata na dwudziestu czterech zawodników. Warto nadmienić, że „Olej” miał okazje stanąć i zmierzyć się na jednej scenie z Cedricem McMilanem, zawodnikiem klasy światowej.  

Adrianna Kaczmarek

Przechodząc do kobiet, zacznę od najlepszej zawodniczki ubiegłych zawodów. Mowa oczywiście, o Adriannie Kaczmarek, która zajęła bardzo dobrą TOP4 lokatę w kategorii Bikini Pro. Bardzo dobra prezencja na scenie, wdzięk, przygotowanie. Kolejne punkty na jej koncie, w walce o start w przyszłorocznych startach na scenie w Las Vegas.  

Ewelina Szala

W Bikini Pro, wystartowała również Ewelina Szala, która zajęła 13 pozycję na 26 zawodniczek, a ostatnią reprezentantką była Tamara Szczęśniak, która na osiemnaście zawodniczek, uplasowała się na pozycji TOP8 w kategorii Figure Pro. 

Tamara Szczęśniak

Był to był bardzo dobry i efektywny weekend dla naszych zawodników. Wiele zachwytów, doskonałe formy i radość. Jednak zawsze zostaje pewien niedosyt. Oczywiście chcemy, żeby każda zawodnicza i zawodnik, osiągali najlepsze rezultaty, jednak nie zawsze jest to możliwe. Weekend zdecydowanie na plus i miejmy nadzieje, że kolejne będą równie dobre dla naszych reprezentantów.  

The following two tabs change content below.
Avatar

Emil Nowak

Zawodowo zajmuję się prowadzeniem osób pod względem treningowo-dietetycznym oraz motywuje. Szereg kursów, na które uczęszczam pozwala mi dotrzeć do człowieka i pomóc mu na tyle, na ile On sam potrzebuję Moimi zainteresowaniami są: Szeroko pojęta kulturystyka(anatomia, biomechanika, odżywianie, periodyzacja treningowa, farmakologia(w której widzę szczególne zamiłowanie)), motywacja i pomoc innym, ale również rozwój osobisty na każdej możliwej płaszczyźnie.