Głośno i radośnie III dnia Kozienaliów

DSC_0526
Fot. Katarzyna Leszczyńska

Wczoraj odbył się ostatni dzień studenckich imprez. Nikt jednak o tym nie myślał. Zabawa trwała na całego do końca. Było dużo atrakcji, a także nieposkromionej energii pośród publiczności. Wszystko za sprawą melodii, które ulatniały się z głośników, a także zespołów, które występowały. 

DSC_0194
Fot. Katarzyna Leszczyńska

Było głośno i radośnie. Wszystko rozpoczęło się jak zwykle około godziny 18. Wtedy to żacy zaczęli schodzić się na teren Browaru. Tuż obok wejścia, na małej scenie zagrali XxanaxX oraz Makowiecki. Główne imprezy miały jednak miejsce przy dużej scenie. Jako pierwsze zaśpiewały dziewczyny z Mass Fantas, które rozgrzały publikę i doskonale nastroiły ją na główne koncerty. Tuż po nich pojawiła się Marika. Przesympatyczna i uśmiechnięta gwiazda reggae dała popis swoich umiejętności wokalnych. Jej piosenki rozbujały słuchaczy, którzy znali je i podśpiewywali razem z nią. Po koncercie artystka wyszła do publiczności, aby podpisać autografy i zrobić sobie wspólne zdjęcia. Ci, którzy się nie zagapili, mogą mieć dzisiaj zatem pamiątkę po spotkaniu z Mariką. Klimat przy scenie pozostał ten sam. Pojawił się bowiem pełen energii i pozytywnych emocji Kamil Bednarek. Fani szaleli przy scenie w rytmie jego piosenek. Bednarek wprowadził wszystkich w stan euforii, ale również pobudził serca i emocje słuchaczy. Jego teksty, które mają głęboki przekaz, połączyły studentów. Występ Kamila Bednarka pozostawił wszystkim rozkołatane serca, które uspokoić mógł jedynie HEY. Gdy tylko Katarzyna Nosowska wraz z zespołem wyszli na scenę, rozbrzmiały gromkie owacje. Ich piosenki zna każdy, co również dało motywację do wspólnego śpiewania i wspaniałej zabawy.

Śmiało można stwierdzić, że ostatni dzień Kozienaliów był niezwykle udany. Oby przyszłoroczne koncerty również takie były. Jak na razie zapraszamy Was do przeczytania relacji z całego maja, czyli wszystkich studenckich imprez, które odbyły się w tym roku. Szukajcie jej już niedługo na naszej stronie. Dziś natomiast zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z wczoraj: KLIK.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

The following two tabs change content below.
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

W Coś Nowego: tańczę, śpiewam, recytuję. Po prostu Kasia.