Finał Medykaliów 2016

fot. Katarzyna Sieradzka
fot. Katarzyna Sieradzka

Ostatni dzień świętowania to przede wszystkim koncert Redfoo and the Party Rock Crew of LMFAO, którzy w Polsce pojawili się po raz pierwszy. Choć niedzielny wieczór do najcieplejszych nie należał, studenci i wszyscy fani bawili się wyśmienicie.

Scena finałowych koncertów na ul. Chodźki rozbrzmiała w rytm wszystkich klubowych hitów, bowiem ze swoimi setami pojawili się na niej m.in. neeVald i MIQRO. Swój zestaw utworów zaprezentował też Puoteck, który na stałe związany jest z radiem Eska, gdzie przedstawia najpopularniejsze radiowe hity. Następnym dj’em, który wystąpił przed lubelskimi studentami był Fafaq. Jego występ to kolejna odsłona muzycznych setów, które przygotowywały wszystkich na ostatni i finałowy koncert członka duetu LMFAO, czyli Redfoo.

Koncert grupy to muzyczne show, które rozgrzało wszystkich obecnych. Rozpoczynając wiosenną trasę koncertową od występów m.in. w Irlandii i Londynie, pojawili się także po raz pierwszy w naszym kraju. „I’m sexy and I know it” i wiele innych hitów zachęcało do wspólnej zabawy.

fot. Katarzyna Sieradzka
fot. Katarzyna Sieradzka

Występ Redfoo i the Party Rock Crew of LMFAO to nietypowe połączenie wszystkiego, co możecie sobie wyobrazić na scenie. Na facebook’owym profilu Redfoo transmitowano na żywo cały koncert. Sprawdźcie, co tam się działo !

Tak zakończyły się dni studentów Uniwersytetu Medycznego, Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji oraz Wyższej Szkoły Ekonomii i Innowacji w Lublinie. A na następne Dni Kultury Studenckiej zaprasza Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej. Kozienalia 2016 już 20 maja. Na scenie browaru Perły Export wystąpią m.in.: O.S.T.R, Piotr Rogucki, MAŁPA, Varius Manx i Dawid Podsiadło. Do zobaczenia!

Więcej zdjęć z wczorajszego koncertu znajdziecie na naszym Facebooku w galerii. Zapraszamy również na zdjęcia z Juwenalia/Feliniada/KULturalia i Korowodu. 🙂

The following two tabs change content below.
Ewelina Pomichowska

Ewelina Pomichowska

Jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Zainteresowań mam wiele i żadnych nie potrafię konkretnie wymienić. Lubię pisać, gotować, uśmiechać się i pomagać innym. Patrzę na świat przez "różowe okulary" i takim staram się go czynić wokół siebie 🙂
Ewelina Pomichowska

Ostatnie wpisy Ewelina Pomichowska (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz