Filmy ze świętami w tle!

Coraz większymi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, dlatego przygotowaliśmy dla was 5 filmów, które umilą ten magiczny dla nas czas.

1) Kevin sam w domu 

Hit każdych świąt! Film opowiada historię rodziny MaCalisterów, którzy planują spędzić Święta Bożego Narodzenia we Francji. W wyniku zamieszania, które panuje u nich w domu podczas pakowania, zapominają zabrać ze sobą Kevina. W tym samym czasie ich okolicę nawiedza dwóch włamywaczy, którzy przysporzą wielu kłopotów ośmioletniemu chłopcu.

2) Święta Last Minute 

Luther i Nora przez całe swoje życie uroczyście obchodzili święta Bożego Narodzenia, lecz w tym roku postanowili spędzić je wygrzewając się w słońcu na Karaibach. Niespodziewanie ich koncepcje zaburza córka Blair, która dzwoni do nich z informacją, że jednak przyjedzie na święta do domu. Teraz małżeństwo ma niecałą dobę na przygotowanie świąt i stworzenie na ulicy Hemlock prawdziwie świątecznej atmosfery.

3)  Listy do M. 

Polska komedia romantyczna, w której losy pięciu kobiet i pięciu mężczyzn zostają ze sobą splecione. Przekona się, że przed miłością i świętami nie da się uciec. W rolach głównych możecie zobaczyć min.: Pawła Małaszyńskiego, Macieja Sztura, Tomasza Karolaka, Romę Gąsiorowską czy Agnieszkę Dygant.

4) Przetrwać święta 

Jest to opowieść o zamożnym mężczyźnie, który staje przed smutną perspektywą spędzenia świąt Bożego Narodzenia w samotności już kolejny rok z rzędu. Więc dlatego postanawia odnaleźć dom, w którym się wychowywał, a jego mieszkańcom proponuje dużą sumę pieniędzy, aby zostali jego „rodziną na święta”.

5) Opowieść Wigilijna 

Ekranizacja powieści Karola Dickensa, którą znają niemal wszyscy! Opowiada ona historię człowieka, który zostaje przeprowadzony przez podróż między światem żywych, a umarłych. Duchy pokazują Scrooge’owi, jakim był kiedyś człowiekiem, jakim jest teraz i co się z nim stanie, jeśli dalej będzie postępował tak, jak do tej pory.

https://www.youtube.com/watch?v=XuUtBmkMKMU

The following two tabs change content below.
Natalia Jasinska

Natalia Jasinska

Natalia Jasinska

Ostatnie wpisy Natalia Jasinska (zobacz wszystkie)