Festival wschodzącego słońca

Sunrise Festival jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce. Odbywa się co roku w lipcu w Kołobrzegu i trwa 3 dni. Tegoroczny festival rozpocznie się 21 lipca i będzie wyjątkowy, ponieważ obchodzić będzie swoje 15 -lecie istnienia.

http://housemafia.pl

Początki Festivalu przypadają na 1999 rok, kiedy Dj Kris, w ramach obchodzenia swoich imienin, organizował imprezy w mieleńskim klubie. Impreza ta cieszyła się wielką popularnością, dlatego też w 2003 roku odbyła się ona już w kołobrzeskim amfiteatrze. W imprezie tej udział biorą najbardziej znani dj-e na świecie, impreza rozbija się na trzy miejsca: jednym jest scena na parkingu, drugim amfiteatr a trzecim plaża. Impreza ściąga kilka tysięcy ludzi kochających mocne brzmienia, dobrą zabawę i niezapomniany klimat. Uczestnicy podążają za ruchami dj’ów, którzy zachęcają do naśladowania swoich gestów w rytm muzyki, powodując niesamowite wrażenia a przede wszystkim widok, który pozostaje na zawsze w pamięci. Tysiące dłoni unoszących się ku górze i falujących w rytm brzmienia. Dodatkowymi elementami, które wywołują jak najbardziej pozytywne efekty są lasery, pokaz fajerwerków jak i mniejsze wianki i naszyjniki z motywem neonu, które oddają swój blask. Na scenie kołobrzeskiego festiwalu wystąpili najbardziej znani dj-e świata, między innymi Tiesto,  Armin van Buuren, David Guetta.

Na zbliżający się festiwal już ruszyły przygotowania, zaprezentowano pierwsze gwiazdy jakimi będą, m.in. Dimitri Vegas & Like Mike jak i Armin van Buuren. A już 1 marca będzie można kupić bilety na tegoroczną imprezę. Miłośnicy tej muzyki, tego miejsca, oczekują kolejnych gwiazd jak i odliczają już tylko dni do wielkiego jak i pełnego emocji festiwalu.

 

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)