FastWegetarianin – blisko, zdrowo, szybko

12380344_519ab927c4_bNa fali wszechobecnego eko-szału, zaczęliśmy bardziej o siebie dbać. Wracamy do babcinych sposobów na piękny wygląd. Wykorzystujemy wszystko co nas otacza lub aktualnie mamy w lodówce, odrzucając kosmetyki o niebotycznych cenach. Ponad to powstaje co raz to więcej uświadamiających programów telewizyjnych. Obnażają one prawdę o dostępnych w każdym sklepie produktach.

Jesteśmy tym co jemy. W dobie wciąż goniącego nas czasu, mało kto pamięta o zdrowym odżywianiu. Chcemy zjeść jak najszybciej i najtaniej. Co więc zrobić, gdy mamy mało czasu, a nie chcemy zaśmiecać organizmu daniem z pobliskiego fast foodu? Idealnym wyjściem z tej opresji będzie Wegetarianin. Mała piwniczka z pięcioma stolikami. W rogu sklepik ze zdrową żywnością. W tle słychać subtelne tony relaksacyjnej muzyki. W takich okolicznościach mamy do wyboru kilka propozycji, na wiszącym nad ladą menu. Wszystko jest przygotowywane na miejscu. Na sali słychać wręcz brzęk blendera, ścierającego świeże owoce na pyszny sok dla gości. Jak sama nazwa sugeruje, nie znajdziemy tam żadnego mięsnego dania. Mimo to polecane dania są bardzo syte ze względu na wegetariańskie zamienniki. Wielu z nas wydaje się, że takie miejsca muszą być bardzo drogie. Nic bardziej mylnego. W takiej kameralnej restauracji nie otrzymamy nic, co będzie kosztowało więcej niż 10 zł, a najczęściej w tej cenie zmieścimy się z pysznym daniem i dopiero co przyrządzonym sokiem.

Tu można zdrowo najeść się do syta, przy okazji nie bankrutując. Wydaje się, że jest to dobra alternatywa dla potrafiącej wytrzymać rok, fast foodowej kanapki.

Wegetarianin

ul. Narutowicza 13 (w bramie przy Placu Wolności)

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)