Escape room – to idealne miejsce dla każdego!


Jeżeli lubisz przygody, żaden horror nie jest dla ciebie straszny, a rozwiązywanie zagadek to twoja mocna strona, to  powinieneś  natychmiast odwiedzić to miejsce!

Escape room, a co to takiego?

Na pierwszą myśl rzuca Ci się film obecnie popularny w kinach, jednakże muszę cię zmartwić, to coś zupełnie innego, lepszego, co pozwoli przeżyć Ci lekki dreszczyk emocji.

Escape room to fenomenalna gra przeniesiona z popularnej zabawy online do świata rzeczywistego! Jej ewolucja przejdzie Wasze najśmielsze wyobrażenia, gdyż gracz sprzed ekranu monitora zostaje osobiście wrzucony w wir wydarzeń i sam musi rozwikłać zagadki, by wydostać się z pokoju. Zagadki to jednak nie wszystko, co może was tam spotkać, gdyż scenarzyści pokoi wpadli jeszcze na pomysł, by dodać gry zręcznościowe, oraz określony czas na wydostanie się z tarapatów. I to właśnie nieubłaganie uciekający czas będzie waszym największym wrogiem, przeciwnikiem bez litości.
W Lublinie masz do dyspozycji aż 9 firm, które posiadają 23 pokoje m.in psychiatryk, komisariat, dziuplę złodziei czy pokój pt: CSI-kryminalne zagadki NY.

Co trzeba zrobić ?

Jedyne co musisz zrobić to zarezerwować swój czas, zabrać przyjaciół i otworzyć się na moc wrażeń, które czekają cię na miejscu.

Czy faktycznie jest to warte swojej ceny ?

Muszę zapewnić Cię, że jest. Pomyśl tylko.. zamykają was w pomieszczeniu, zostawiają samych na 60 minut gry, a wy w tym czasie macie ze sobą współpracować i rozwiązywać zagadki tak, aby wydostać się z pokoju. Czy jest coś lepszego od czasu spędzanego wspólnie z przyjaciółmi, gdzie jednocześnie musicie ze sobą rozmawiać? Według mnie… nie ma.

Czegoś jeszcze zabrakło?

Zabrakło jedynie twojej wolnej woli oraz zaangażowania przyjaciół. Plan działania, zasady i krótki regulamin znajdziesz już na miejscu. Gwarantowana dobra zabawa.. Ruszaj!

Kilka informacji oraz wybór pokoi znajdziesz na stronie internetowej:
https://lockme.pl/lublin/

The following two tabs change content below.
Dominika Dybała

Dominika Dybała

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej. Zakochana we wszystkim co związane z aparatem, dobrą muzyką oraz Warszawą. Uwielbiająca podróże, młoda, zakręcona, pełna pozytywnej energii dziewczyna prowadząca fotograficznego bloga.
Dominika Dybała

Ostatnie wpisy Dominika Dybała (zobacz wszystkie)