„Dołącz do nas!” – rekrutacja do ESN LUT Lublin

REKRUTAJCA WydarzeniePoznaj nowych ludzi, zacznij podróżować, doskonal umiejętności językowe, wykorzystaj szansę na przygodę Twoich studiów!
ESN  jest ogólnoeuropejską organizacją studencką, której celem jest wspieranie i rozwój programów międzynarodowych wymian studenckich, w tym zwłaszcza Programu Erasmus. Wspieramy studentów przyjeżdżających do Lublina na wymiany zagraniczne.

Poszukujemy kreatywnych osób, które wzbogacą naszą sekcję o nowe pomysły, a ponad to pragną się rozwijać. Mamy do zaoferowania wiele szkoleń, dajemy możliwość realizowania własnych inicjatyw oraz nabywania nowych znajomości, nie tylko tych krajowych. Cykliczne imprezy to nie tylko klubowe tańce, ale i możliwość poznania innych kultur, zwyczajów panujących w innych krajach. Najbliższym takim wydarzeniem będzie Eurodinner, który odbędzie się 26 listopada. Tak dajemy możliwość spróbowania wielu potraw (stworzonych przez obcokrajowców, dla których jest to codzienność) z rożnych krajów bez konieczności wyjazdu. Tego samego dnia wieczorem czekamy na Ciebie na spotkaniu informacyjnym.

Jeśli chcesz zobaczyć, posłuchać jak to wszystko wygląda, od 24 do 28 przeprowadzamy dni mobilności. Jesteśmy dla Was!

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)