Dla naiwnych marzycieli

Jesteś fanem twórczości Ani Dąbrowskiej? Już w najbliższy wtorek będziesz mieć okazję zobaczyć ją na żywo. 21 listopada Dąbrowska wystąpi w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.
Jest nie tylko wokalistką, ale również kompozytorką i autorką tekstów. W 2002 roku wzięła udział w programie rozrywkowym Idol, w którym zajęła 8 miejsce. Jej debiutem jest album Samotność po zmierzchu, wydany w 2014 roku. Pierwszą płytą, nawiązującą do polskiej muzyki lat 60., była Kilka historii na ten sam temat. Producentka nagrała dotychczas pięć krążków i każdy z nich posiada status Platynowej Płyty. Jest laureatką ośmiu Fryderyków.
Długo wyczekiwanym i przełomowym w jej twórczości albumem był ten zatytułowany Dla naiwnych marzycieli. Ukazał się po 4 latach od wydania ostatniej płyty i okazał się sukcesem na skalę nie tylko krajową, ale również międzynarodową.
Pod koniec września, otrzymała nominację do nagród MTV Europe Music Awards 2016 w kategorii Najlepszy polski wokalista. Płyta utrzymuje się w czołówce wśród najlepiej sprzedających się w Polsce. Niedawno ukazała się kolejna z nich The Best of, którą promuje singiel zatytułowany Z tobą nie umiem wygrać. Usłyszycie również przeboje takie jak: Nigdy więcej nie tańcz ze mną czy Bawię się świetnie. Na płycie znajdują się największe hity z poprzednich albumów.
Jeśli nie masz planów na wtorek, może to właśnie dobry pomysł na spędzenie miłego wieczoru z przyjaciółmi. Start godzina 19! Nie czekaj, kup bilet już teraz!

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)