Delia Cosmetics Reconstructor STEP 1, czyli zdrowe paznokcie

230588122217521258787467Wysuszone, rozdwajające się paznokcie po ciągłych upiększaniach lakierami? Delikatne i łamliwe? Co zrobić, kiedy lubimy ładnie wyglądające, pomalowane paznokcie, jednocześnie oczekując zdrowej i mocnej płytki? Każda z nas zdaje sobie sprawę z konsekwencji wynikających z częstego używania zmywacza do paznokci na zmianę z lakierami wypełnionymi chemicznymi związkami. Jest na to sposób.

Na rynku można znaleźć wiele propozycji preparatów na odbudowę paznokci. Nie każda z nas jednak lubi oleiste konsystencje, które pozostają na ubraniach, czy skład pełen chemikaliów, gdzie od samych oparów pieką oczy, a co dopiero paznokcie.

pol_pm_Delia-Reconstructor-STEP-1-Odzywka-do-paznokci-7371_1Delia Cosmetics Reconstructor STEP 1 to idealne rozwiązanie na zniszczone, wysuszone paznokcie nawet po zabiegach hybrydowych. Odżywka w ciągu dwóch tygodni rekonstruuje zniszczoną płytkę, nadaje biały koloryt końcówkom, a ponad to sprawia, iż paznokcie są niczym z tytanu. Stymuluje również ich wzrost. Najważniejsze jest to, że nie zawiera w składzie toksycznych składników, będących częścią innej odżywki znanej firmy. Preparat mieści się w buteleczce o pojemności 14 ml, a jest bardzo wydajny, więc wystarczy na długo. Warto również wspomnieć, iż koszt odżywki to 11 zł czyli tyle samo, co inne preparaty do odnowy paznokci o mniejszej pojemności. Znaleźć go można na stronach internetowych, Allegro czy w sklepach kosmetycznych.

Warto zadbać o paznokcie, tym bardziej jeśli wciąż pokrywane są powłoką kolorowych lakierów. To, że nie widać jak się rozdwajają nie oznacza, że można je pozostawić w takim stanie. Kiedyś przecież trzeba będzie zetrzeć tę warstwę, a nie zawsze jest czas na ponowne nałożenie koloru.

 

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)