Czy chcesz zostać super bohaterem?

partyMasz swojego ulubionego super bohatera? A może sam chciałbyś nim zostać? Nic prostszego! Wystarczy, że w najbliższy piątek pojawisz się w Klubie Silence. Właśnie tam o godzinie 21 rozpocznie się impreza super bohaterów! 

Członkowie ESN LUT Lublin organizują wydarzenie Czy chcesz zostać super bohaterem. Już w najbliższy piątek, 24.04., zapraszają do zabawy w Klubie Silence. Wystarczy, że przebierzesz się w strój swojego ulubionego super bohatera. Za najfajniejsze przebranie przewidziana jest nagroda niespodzianka! Sam strój jednak nie wystarczy do bycia super bohaterem. Możesz nim zostać kupując bilet na imprezę za minimum 5 złotych. Od Ciebie zależy, ile zapłacisz. Pieniądze za wejściówki przekazane zostaną na leczenie rocznej Mai Kultys.

Maja choruje na rzadką wadę genetyczną – Tibial Hemimelia. Dziewczynka nie ma kości piszczelowej oraz dwóch kości śródstopia i palców II, III, IV. Jej kość udowa uległa rozdwojeniu w dolnym odcinku, zaś staw kolanowy jest zwichnięty. Jedyną szansą, by kiedyś stanęła na własnych nogach jest operacja w Stanach Zjednoczonych, której koszt wynosi ponad milion złotych. Razem jednak możemy pomóc, każda złotówka się liczy.

Zastanów się więc, może warto w tym tygodniu wydać pięć złotych akurat na tę imprezę, zostać super bohaterem Mai, a przy okazji dobrze się zabawić?

Jest to nie pierwsza akcja niesienia pomocy, zorganizowana przez studentów. Także podczas tegorocznych Lubelskich Dni Kultury Studenckiej będziecie mogli pomóc. Podczas wszystkich imprez towarzyszących LDKS będą zbierane pieniążki dla Lili Żaby. Mała dziewczynka od urodzenia żyje w ciemności. Jedyną szansą na to, żeby trzyletnia dziś Lili widziała jest operacja w Indiach. Jej koszt wynosi 100 tysięcy złotych. Koncerty podczas LDKS są darmowe, może więc warto wrzucić złotówkę do puszki w szczytnym celu?

Jedno jest pewne: warto pomagać!

Przypominamy rozkład tegorocznych LDKS:

11112995_421505948031235_3187964590743318282_n

The following two tabs change content below.
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

W Coś Nowego: tańczę, śpiewam, recytuję. Po prostu Kasia.

Napisz komentarz