Czas to pieniądz!

Wstałeś za późno na uczelnie? Nie wyrobisz się ze wszystkim? A jeszcze goni Cię głód.. lecz na coś pożywnego jest już za późno? Coś nowego podpowie Ci 3 szybkie przepisy, które pozwolą zaoszczędzić trochę czasu jednocześnie robiąc 2 różne czynności.

1) TOSTY:
potrzebujemy:
-chleb tostowy
-masło
-szynka
-ser
-ketchup

Rozgrzewamy opiekacz. Jedną połówkę chleba smarujemy masłem dodajemy szynkę, ser i ketchup. Drugą połówką zamykamy naszą kanapkę i wstawiamy do opiekacza. Zostawiamy tak na około 5 minut. Gotowe.Szybko, łatwo i pożywnie!

2)SMOOTHIE:
potrzebujemy:
-woda albo mleko(ok.100 ml)
-ulubione owoce

Owoce myjemy. Wyjmujemy blender oraz kielich. Kroimy i wrzucamy nasze ulubione do kielicha. Dolewamy wodę i wszystko razem blendujemy. To danie zajmie Ci mniej niż 5 minut gwarantowane.

3)POŻYWNE KANAPKI:
potrzebujemy:
-2 jajka
-banana
-płatki owsiane
-cukier(opcjonalnie)
-miska

Do miski wrzucamy banana rozdrobnionego widelcem, rozbijamy 2 jajka i dodajemy 2 łyżki płatków owsianych. Do smaku możemy dodać cukru. Wszystko mieszamy. Rozgrzewamy patelnie wlewamy naszą miksturę i smażymy przez około 2 minuty na jednej stronie. Gotowe!

Dla nas studentów każda minuta z rana jest bardzo ważna.. na wagę złota. Liczy się wszystko a przede wszystkim to aby nie spóźnić się na odjeżdżający nam spod bloku autobus.

The following two tabs change content below.
Dominika Dybała

Dominika Dybała

Studentka Dziennikarstwa i Komunikacji społecznej. Zakochana we wszystkim co związane z aparatem, dobrą muzyką oraz Warszawą. Uwielbiająca podróże, młoda, zakręcona, pełna pozytywnej energii dziewczyna prowadząca fotograficznego bloga.
Dominika Dybała

Ostatnie wpisy Dominika Dybała (zobacz wszystkie)