Czas na Koziołka

kozienaliaOd początku miesiąca lubelscy studenci zbierają siły przed sesją. Miasto i samorządy studenckie naszych uniwersytetów zadbały o zapewnienie odpowiedniej rozrywki. Politechnika przy porozumieniu z KUL i UP przygotowały pełną gamę różnorodnych zabaw i koncertów. Każdy znalazł coś dla siebie. Teraz czas na Kozienalia. Co w tym roku przygotował dla nas UMCS ?

Zaproszeni goście swe koncerty pod chmurką zaczynają już 22 maja na terenach zielonych Browaru Perła. W czwartek na wielkiej scenie zobaczymy DJ’a Alana White i łączącego brzmienia elektroniczne z tradycyjną muzyką góralską Goorala. Tego dnia będziecie mogli również zaspokoić głód grillując. Na dobre rozpoczęcie wieczoru usłyszymy Future Folk. Kolejny zespół, który proponuje nam innowacyjne połączenie brzmień folkowych z muzyką elektroniczną. Tuż po nich na estradę wejdą Tede oraz O.S.T.R. Te hip-hopowe brzmienia przeplecie Jamal ze swymi nutami reggae. Tuż obok, na Scenie Perły Expport znajdą coś dla siebie osoby preferujące bardziej energiczne utwory. Zapewnią nam to Sorry Boys i Dr Misio. Sobotni wieczór rozświetlą takie gwiazdy jak Muchy, Lao Che i Coma. Tuż obok nich, na drugiej scenie zagrają elektroniczny Fair Weather Friends i Novika. Pełna wrażeń sobota to tylko namiastka. Kropką nad i będzie wieczór kończący całe Studenckie Dni Kultury w Lublinie. Jak wszystkie dni koncertowania, tak i w niedzielę startujemy o 18. Wieczór otworzy swym występem Marika, a zaraz po niej rozgrzeje nas i zachęci do dalszej zabawy Kamil Bednarek. Na fali jego brzmień przeniesiemy się na kolejny koncert. Ostatnią gwiazdą Kozienaliów będzie zespół Hey. Jeśli komuś rockowa muzyka nie przypadnie do gustu, zapraszamy na zabawę z duetem XxanaxX. Gwiazdą wieczoru z Perłą będzie Tomek Makowiecki. To on rozpali do czerwoności wszystkich lubelskich żaków.

Niestety 25 maja jest ostatnim dniem tegorocznej imprezy studenckiej. Dlatego warto tam być i bawić się ze wszystkimi da samego końca. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie wolną chwilę, aby odwiedzić Lubelski Browar Perła i oddać się płynącym ze sceny rytmom.

Wyszukujcie nas w tłumie i czekajcie na relacje! 🙂

The following two tabs change content below.
Kinga Rozwód

Kinga Rozwód

Mówi się, że nie ocenia się książki po okładce, a jednak to przez pierwsze 20 sekund możemy zrobić na kimś wrażenie. Nadal sądzisz, że wygląd nie ma znaczenia? Kiedy już przyciągniesz kogoś swą zadbaną urodą, zatrzymaj osobowością i wiedzą. Mogą w tym pomóc przeczytane książki, obejrzane filmy i wiedza ludzi, których spotykamy na swej drodze. O ile potrafimy ich słuchać. Zwiększ swą dawkę uśmiechu każdego dnia i zarażaj nim innych. Ciesz się każdym dniem, jakby był ostatni, ale nie zapominaj, że życie jest kruche. Krocz przez życie z wielkim uśmiechem na twarzy. To cała ja.
Kinga Rozwód

Ostatnie wpisy Kinga Rozwód (zobacz wszystkie)