Chwila, dzisiaj mamy chillout – IV dzień Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2014

DSC_0658IV dzień Juwenaliów stał pod znakiem chilloutu. Zespoły, które mogliśmy podziwiać na koncertach, doskonale zadbały o dobry nastrój publiczności. Od godzin popołudniowych do późnego wieczoru, mogliśmy wsłuchiwać się w hipnotyzującą muzykę Tabu, Vavamuffin oraz Grubsona. Od rana jednak oraz inne atrakcje, które również sprzyjały relaksacji. 

Od samego rana coś się działo. Mowa tu oczywiście o imprezach towarzyszących głównym koncertom juwenaliowym. W okolicach południowych każdy mógł się zrelaksować na pokazie masażu w Collegium Jana Pawła II KUL. Organizowany był przez Poradnię Zdrowia KUL. Jednocześnie w okolicach godziny 14 rozpoczął się MotoShow i zjazd Lubelskich Klasyków. Był to pokaz kierowany do prawdziwych fanatyków motoryzacji.

fot. Katarzyna Leszczyńska
fot. Katarzyna Leszczyńska

Od godziny 18 na tereny zielone Politechniki Lubelskiej zaczęła schodzić się publiczność. Wszystko dlatego, że na scenę wyszedł pierwszy zespół. Wówczas zagrali Yummy Mummy, NLWK oraz KaCeZet. Zagrali na naprawdę wysokim poziomie i udało im się rozgrzać publiczność. Całkowicie imprezę rozkręcił jednak Tabu. Ich muzyka wpadła w ucho zarówno fanatykom raggae, jak i tym, którzy za tego typu dźwiękami nie przepadają. Po nim na scenę weszli fantastyczni Vavamuffin. Cała publiczność skakała wraz z nimi w rytm muzyki. Była to idealna rozgrzewka przed koncertem gwiazdy wieczoru. W końcu, po godzinie 23, na scenę wszedł oczekiwany przez wszystkich Tomasz Iwańca. Uwielbiany w Lublinie Grubson jak zwykle pokazał klasę. Każdy jego koncert ma wysoki poziom. Niezależnie, czy jest to klub, czy może występ plenerowy. Dał publiczności energię i chęć do całonocnej zabawy. Gdy zszedł ze sceny długo unosiły się głosy widzów, którzy domagali się jeszcze jednej piosenki.

Już niedługo na naszej stronie będziecie mogli przeczytać wywiad z Grubsonem. Mamy też dla Was niespodziankę od wokalisty. 🙂

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Więcej zdjęć z koncertów możecie obejrzeć na naszym profilu na Facebooku: KLIK.

The following two tabs change content below.
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

W Coś Nowego: tańczę, śpiewam, recytuję. Po prostu Kasia.