Ptasie Plotki

Logo bażantaHalo, halo, czy ktoś jeszcze o mnie pamięta? Tu Bażant z Majdanka. Ledwo zdążyłem pozbierać wszystkie piórka po emocjonującej gali oscarowej. Niestety zawiodłem się tegorocznym rozdaniem. Moje typy nie tyle zasługują na Oscara, ba zasługują na ZŁOTEGO BAŻANTA . Dołożę wszelkich starań, by osobiście wręczyć tę zacną nagrodę moim ulubieńcom. Zrobię takie show, którego będzie mi zazdrościła sama Ellen DeGeneres. A moja osobista selfie z Bradleyem Cooperem na czele obiegnie świat w jeszcze szybszym tempie.

Cóż, było minęło, a życie toczy się dalej. Do okien już zagląda wiosna. Zdarza mi się podpatrzeć coraz większe uśmiechy na twarzach studentów z Kampusu, którzy zapewne już myślą o Juwenaliach. Ale chwileczkę, przed tym wielkim bum pora na odrobinę wyciszenia, zadumy i refleksji, przecież chcąc nie chcąc, mamy Wielki Post. Może w ramach tego jakieś postanowienie? Wyzwanie?
Wiosenka to idealna pora na sport. Trzeba brać przykład chociażby z naszych złotych medalistów olimpijskich. Tak, tak kochani, jak teraz nie zadba się o swoje zdrowie, bo o urodzie już nie wspomnę, to później będzie tylko gorzej. Nie wiem, czy wiecie, ale wieczorami i ja ostro ćwiczę, wyciskam z siebie siódme poty, moje piórka przez to stały się jeszcze piękniejsze.
A moje mięśnie? Nieskromnie przyznam, że… hm jednak zostanie to owiane tajemnicą.
Może niektórym udało się podpatrzeć między zajęciami?
Z okna mojego luksusowego penthouse’a nie da się nie zauważyć dbającego o formę Bażanta…

Przyznam, że oprócz aktywnego relaksu warto poświęcić czas na dobry film. Przecieram oczka ze zdumienia i klaszcze w oba skrzydła, gdy widzę idące do przodu polskie kino. Naprawdę powinniśmy być dumni z tego, co możemy zobaczyć dzisiaj na ekranach. Budzący kontrowersje „Pod mocnym aniołem”, „Jack Strong”, „Kamienie na szaniec”, „Obietnica” to zapewne dopiero początek tego, czym zaskoczą nas rodzimi reżyserzy.

Zazwyczaj nie lubię podejmować tematów politycznych, ale o tym nie da się nie mówić. Moi kompani ze wschodniej granicy proszą mnie o wsparcie ich kraju. Naprawdę sercem jestem z Wami moi ukraińscy przyjaciele. Przeżywam każdą chwilę i każdą relację tego, co się u Was dzieje. Mocno w Was wierzę i wiem, że się nie poddacie, będziecie wygranymi. Jak dla mnie poniekąd swoją postawą już odnieśliście zwycięstwo.

Wracając do sytuacji na Ukrainie, warto wspomnieć też o pokazie mody inspirowanym właśnie tymi wydarzeniami. Alex Zalewski i jego najnowsza kolekcja. Scenografia, jeśli tak można to określić, inspirowana była zamieszkami na Majdanie. Ocenę zostawiam Wam, czy jest to przejaw odwagi i buntu nawet ze strony mody, czy może zwykła autopromocja?

Doszły mnie słuchy, że otwierają w Lublinie nowe centrum handlowe? W przerwie między wykładami może i ja skoczę po nowe wiosenne wdzianko. 🙂
Już niebawem ruszą kolejne sezony moich ukochanych seriali. Trzymam mocno kciuki za nowe produkcje i nie mogę się ich doczekać. Po treningu taki wysiłek to jedyne, na co jeszcze starczy mi sił.

O, byłbym zapomniał! Słyszałem też o filmiku, który nagrał drugi rok dziennikarstwa. Czapki z głów kochani, ale zabrakło tam prawdziwego aktorskiego talentu. Pamiętajcie o mnie przy kolejnym nagraniu!

Trochę się tu wyżaliłem, ale chyba o to chodzi. Byłoby mi miło, gdybyście podzielili się ze mną swoimi spostrzeżeniami. Piszcie, na pewno znajdę czas by podyskutować na różne tematy.

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)