Ptasie plotki

Witajcie!Logo bażanta Dzisiaj bardzo krótko, bo przyjeżdża do mnie rodzina, a ja jestem odpowiedzialny za uprzątnięcie mojego lokum na Kampusie!

SKANDAL, SKANDAL, SKANDAL!!! Jestem oburzony wynikiem Eurowizji… Cleo – dla mnie i tak jesteś zwycięzcą. Co do reszty brakuje mi słów. Najzwyczajniej w świecie swoje żale wyśpiewałem wczoraj. Jeszcze taki żal z bażanciego serducha nie płynął.

Widzieliście mnie na tegorocznym Korowodzie? Nieskromnie przyznam, miałem najlepsze przebranie. Co do atrakcji – słuchajcie, nie wyrabiam z koncertami. Chciałoby się być w tylu miejscach naraz, ale niestety… nad czym bardzo ubolewam. Z pewnością widzieliście relacje z ubiegłego tygodnia. W tym moc atrakcji i wywiady z ciekawymi ludźmi. Nie możecie tego przegapić! Wszystko działa naprawdę sprawnie, tylko ta POGODA. Mogłoby się uspokoić, a słoneczko ciepło do nas pomachać. 🙂

Polecam Wam sesję, którą stylizował Joe Zee dla Elle USA. Angelina Jolie – fenomenalna.
Kto Was najbardziej zaskoczył na Met Gali? Ja nie mogę się napatrzeć na te piękne kreacje.

Dzisiaj krótko, bo ledwo się wyrabiam. Wspomnę tylko, że wszyscy macie zaproszenie na Lubelskie Dziady 24-25 maja, godzina 21:45 Zamek Lubelski.

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)