Ptasie plotki

Logo bażantaDzień dobry! Jak się macie? Miesiąc zaplanowany na Juwenalia? Ja mam ogromny dylemat – będę musiał pojawić się w dwóch miejscach naraz. Ale proszę pamiętajcie, nie możecie przegapić występu Cleo na Eurowizji. Oglądałem próby i powiem Wam, że będę trzymał kciuki moich ptasich piórek najmocniej jak tylko potrafię.

Uwaga, uwaga, mam małe ogłoszenie dla wszystkich dziewczyn. Ostatnio przecierałem oczka ze zdziwienia, gdy zobaczyłem zmianę facebookowego statusu Księcia Harry’ego. Mój monarszy przyjaciel właśnie rozstał się ze swoją sympatią. Po naszej ostatniej rozmowie wszystko wydawało się być w porządku… Dziewczyny macie pole do popisu, przecież wszyscy wiedzą, że Polki to najpiękniejsze istoty na kuli ziemskiej.

Powiecie cudze chwalicie swojego nie znacie? Okey, mam dla was kolejną niespodziankę. Ostatnio startowałem na Mistera Polski, niestety jednym głosem przegrałem z Rafałem Maślakiem.

Jak Wam się podobała nowa kampania Gucci z Anją Rubik? Nasza modelka świetnie sobie radzi na każdym kroku. Ostatnio świętowałem z nią urodziny jej siostry. Mogę się Wam pochwalić, że to ja jestem autorem ich zdjęcia. Możecie też rzucić okiem na wiosenną kampanię Chantelle Lingerie, której modelowała Robyn Lawley. Rozmiar plus size robi furorę. Jak widać kobieta nie musi rezygnować ze swoich marzeń. Najważniejsze to czuć się dobrze we własnej skórze!

Ach, gdyby jeszcze żyła tak stylowa kobieta jak Audrey Hepburn to wyćwierkałbym jej piękne słowa: „Najważniejszą rzeczą jest aby cieszyć się swoim życiem – być szczęśliwym – tylko to się liczy”.

Widzieliście najnowszy projekt „Zintegrejszyn”? Musicie koniecznie to sprawdzić. Optymistyczni ludzie działają w szlachetnym celu. Serdecznie polecam ich fanpage.

Kochani spotkamy się na Korowodzie. Miejcie uszy i oczy szeroko otwarte, będę tam gwiazdą wieczoru!

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)