Ptasie plotki

Logo bażantaVítejte!!! Widzicie słońce? Czujecie te pięknie rozkwitające kwiaty? Wiosna, ach to Ty! Co u Was słychać Kochani? Na uczelni pustki, a dzień wagarowicza był w marcu! Widzę, że przedłużyliście sobie święta i połączyliście je z weekendem majowym. Szkoda, że nie pomyśleliście o spotkaniu ze mną.

Niedawno byliśmy świadkami najważniejszego wydarzenia w tym roku – kanonizacji naszego rodaka i patrona naszej kochanej uczelni. Od wczoraj świętymi zostali Jan XXIII oraz Jan Paweł II. Jestem dumny z tego wydarzenia. Nie zapominajcie, co zrobił dla świata nie tylko Jan Paweł II, ale i papież Jan XXIII.

Mam nadzieję, że złożyliście życzenia urodzinowe znanej osobistości jaką jest Al Pacino.
Skromnie przyznam, że pozwoliłem sobie napisać co nieco do tego wspaniałego aktora i powiem Wam, że dostałem podziękowania. Zrobiło mi się niezmiernie miło, że sam Al Pacino odpowiedział na mojego maila. Zaprosił mnie nawet na kawę i jeżeli zauważycie moją nieobecność na Kampusie to chyba będzie wiadomo, gdzie wówczas będę. Oczywiście pozdrowię Al’a od moich „KUL” studentów. Czekam jeszcze na odpowiedź zwrotną od Julie Roberts, która nie tak dawno również świętowała urodziny.

Ostatnimi czasy Beyonce pięknie prezentowała się na okładce Time’sa i została ogłoszona jedną z najbardziej wpływowych osób świata. Jej nowy klip „Pretty Hurts” robi wrażenie!

Widzieliście już najnowszą gwiazdę Internetu? Babcia Betty skradła moje serce. Jest dowodem na to, że w takim wieku też można korzystać z technologii i nadążać za trendami.

Przeczytałem, że powstanie trzecia część filmu „Stowarzyszenie wędrujących jeansów”.
Nie mogę się doczekać. Zarówno pierwsza, jak i druga odsłona tej fascynującej opowieści o czterech przyjaciółkach i ich magicznych spodniach były naprawdę znakomite. Trzymam kciuki za reżyserię kolejnej części.

Podczas, gdy szukałem najnowszych informacji, natknąłem się na na piosenkę o Nike’ach i Reebok’ach. Koniecznie musicie jej posłuchać! 🙂

Zapomniałbym, nie możecie przegapić sesji zdjęciowej do hiszpańskiego Vogue’a, której gwiazdą była Adriana Lima. Także nasza duma – Anja Rubik, która stanęła przed obiektywem Mario Sorreni’ ego i w przepięknych stylizacjach samego naczelnego ozdobiła magazyn Vogue Paris.

Ach i gratulacje – Dawid Podsiadło zgarnął aż 4 statuetki na rozdaniu Fryderyków.
Dawno nie widziana Monika Brodka prezentowała się natomiast jak zwykle przepięknie.

Kończę te moje wypociny i mam nadzieję, że niedługo znów się zobaczymy. Wiem, że nadchodzą Juwenalia i żyjecie tylko koncertami oraz innymi proponowanymi atrakcjami. Ja z pewnością też wybiorę się na jakiś występ.

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)