Ptasie plotki

Logo bażantaAlleluja, Pan Zmartwychwstał moi przyjaciele! Jak minęły Wam święta? Mi stanowczo za szybko, ale łapię każdą chwilkę z moją jakże szaloną BAŻANTOWĄ rodzinką. Wyobraźcie sobie, moja kuzynka zaskoczyła wszystkich i na głowie miała ten sam kapelusz, co księżna Kate na wyścigach konnych Derby’ego. Dostałem od Was bardzo dużo kart świątecznych i maili. Jest mi mi miło, że pamiętacie o swojej kampusowej maskotce. 

Przy okazji chciałbym podzielić się z Wami życzeniami, które poruszyły moje małe, ptasie serducho i tego również życzę Wam drodzy przyjaciele:

Święta Zmartwychwstania to nadzieja,
a nadzieja to sens życia.
Oby towarzyszyła w każdym dniu,
dawała pokój i radość.
Najserdeczniejsze życzenia świąteczne! 🙂

W świątecznym, jakże miłym zgiełku, miałem dosłownie chwilkę, żeby sprawdzić „internety” i znaleźć coś co mnie zaintrygowało.
Hm… Czego osobiście mogę życzyć Miley Cyrus – oczywiście zdrowia i ZDROWEGO rozsądku.
Muszę pochwalić kreację księżnej Kate podczas pobytu w Australii. Żółty kolor króluje (nie tylko u mnie w domu!). Nie wiem, czy zauważyliście, ale mały Jerzy miał ubranko w bażanty!
Byłej wokalistce Spice Girls życzę hucznych czterdziestych urodzin. Oby kolejnych udanych 40 Pani Adams!

Wiecie, że jestem zżyty również z innymi zwierzętami, dlatego byłem na czytaniu „Rysiobajek”. Marcin Dorociński – mój mistrz – idealnie wczuł się w rolę. W jego wykonaniu każda bajka brzmi niezwykle fascynująco. Oczywiście sercem jestem z WWF i chronię polską przyrodę. Jakbym mógł inaczej? Przecież jestem jej częścią! Wy też możecie pomóc, przekazując 1% Fundacji WWF Polska.

Zauważyłem, że jest nowa moda na „sweet focie” w pociągu. Hmm nie będę gorszy. Uwaga, uwaga niedługo pokażę Wam moją skromną osobę z wielobarwnym upierzeniem prosto z MPKa!

Nie, nie zapomniałem o najważniejszym wydarzeniu w tym roku! 27 IV będziemy świadkami kanonizacji Jana Pawła II. W święto Miłosierdzia Bożego nasz papież zostanie ogłoszony świętym. Dla każdego jest to wyjątkowa chwila. Chyba nikogo nie trzeba przekonywać, że wyniesienie na ołtarze Karola Wojtyły to formalność. Zawsze był naszym świętym!

Podczas, gdy niektórzy przemierzają chodniki Calabasas w sandałach za 6 tysięcy złotych, a dyrektor festiwalu Pozytywne Wibracje łapie się za głowę i skacze z radości, by sprostać prośbom Pharell’a Williams’ a, ja muszę się już z Wami pożegnać.

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)