Ptasie plotki

Logo bażantaBonjour! Jak tam przygotowania do najważniejszych świąt w roku? U mnie zamieszanie w kuchni, a w salonie wszyscy trzepocą skrzydłami i łapią się za głowy – oby tylko ze wszystkim zdążyć. Czuję się tak, jakbym w tym roku gościł samego księcia Williama, księżną Kate i George’a. Nie mogę się wręcz doczekać spotkania z rodziną, tak dawno się nie widzieliśmy. W końcu będzie okazja do wspólnej rozmowy i na pewno żartów.

Powiem Wam w tajemnicy, że za rok razem z Lady Gagą zasilę pokład statku kosmicznego Virgin Galactic. Swoim bażantowym basem, jako JEDYNY usprawnię chórek piosenkarki w ramach trzydniowego festiwalu muzycznego Zero G Colony. To jednak nie koniec. Na pokładzie będzie też m.in. Leonardo DiCaprio, czy Mila Kunis. Can’t wait!!! Będę dumnie prężył piórka, trzymajcie za mnie kciuki kochani!

Mam dla Was też news’ a – 22 maja zarezerwujcie czas na występ Goran’ a Bregović’ a. Wystąpi on w Sali Kongresowej w Warszawie. Myślę, że jest to jedna z ciekawszych postaci i naprawdę warto skorzystać z takiej okazji.

Widzieliście tegoroczny Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu? Bardzo zaintrygowała mnie Karolina Czarnecka ze swoim niekonwencjonalnym utworem. Mimo, iż nie zwyciężyła to i tak jej „Hera, koka, hasz, LSD(…)” już podbija Internet. Co Wy myślicie o tym utworze? Czy rzeczywiście jest ironiczno-prześmiewczym spojrzeniem na dzisiejszą młodzież?

Aaa… Oszaleję! Nowa okładka Elle Us z Miley Cyrus jest naprawdę stylowa! Jej nowa fryzura natomiast, którą niedawno chwaliła się na Instagramie, podoba mi się o wiele bardziej niż jej ostatni popisowy występ w Waszyngtonie.

Uciekam pomagać w świątecznych porządkach. W między czasie nadrobię zaległości w serialach, książkach i oczywiście 2014 MTV Movie Awards. Trzymajcie się ciepło i nie zapominajcie o mnie!

The following two tabs change content below.
Bażant

Bażant

Bażant

Ostatnie wpisy Bażant (zobacz wszystkie)