Astrologia: W tym samym czasie zaćmienie Słońca i Nów

Źródło: pixabay.com

Grudniowy Nów Księżyca przypada dokładnie w drugi dzień świąt, czyli 26 grudnia. W pełni wykona się on o godzinie 6:13. Ponadto, w ciągu dnia, na niebie będzie miało miejsce zaćmienie Słońca. Skumulowana energia obydwu zjawisk potowarzyszy nam aż do czerwca następnego roku, jednak tylko konkretne osoby poczują tę moc.  

Zanim świąteczna aura na dobre zajmie nasze myśli, warto na uwadze mieć niezwykłe zjawisko, jakie będzie miało miejsce na niebie, choć nie bezpośrednio nad naszymi głowami. We wschodniej części globu zachwycać będzie Obrączkowe Zaćmienie Słońca. Przypomnijmy, iż ma ono miejsce w momencie, kiedy ustawione są kolejno Ziemia, Księżyc i Słońce w jednej linii. Podczas działania fazy zaćmienia dla naszych oczu pozostaje widoczny jasny pierścień, który jest następstwem różnicy wielkości między Księżycem a Słońcem.

Może się wydawać, iż choć zjawisko nie będzie widoczne na naszym niebie, to nie będzie również miało na nas żadnego wpływu. Nic jednak bardziej mylnego. Ostatni Nów w 2019 roku okaże się dla nas niczym wulkan. Poczujemy ogrom energii i motywację do działania. Będzie to dla nas doskonały czas, aby obrać nowe cele, a co za tym idzie, przygotować postanowienia noworoczne. Istnieje duża szansa, że w nadchodzącym roku dotrzymamy zamierzonych planów, ponieważ kosmiczna energia zaćmienia będzie towarzyszyła nam  przez kolejne aż pół roku. Szczególnie zmotywowane będą osoby spod znaków: Koziorożec, Rak, Byk, Panna, Skorpion, Strzelec i Ryby. To one poczują siłę do wprowadzenia zmian w swoim życiu, lepszego zorganizowania swojej przestrzeni, a także swoich dotychczasowych działań.

Wraz z Księżycem w Nowiu dostaniemy również pełno energii w takich sprawach, jak poczucie dojrzałości i odpowiedzialności, wyznaczenie możliwych do zrealizowania celów oraz samodyscyplinie do dalszego rozwijania się.

The following two tabs change content below.
Klaudia Szczerbakowska

Klaudia Szczerbakowska

Studentka, dziennikarka, pisarka. Założycielka profilu natura_o_poranku na instagramie i bloga o tym samym tytule. Astrologia, natura i pozytywne myślenie.
Klaudia Szczerbakowska

Ostatnie wpisy Klaudia Szczerbakowska (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz