Astrologia: Pełnia w listopadzie

Źródło: pixabay.com

W tym miesiącu na nocnym niebie podziwiać będziemy mogli Pełnię Bobrzego Księżyca. Co ciekawe, swój największy wpływ księżyc będzie miał na nas w południe około godziny 13:30. Jak każda pełnia w roku i ta niesie ze sobą pewne zmiany, i aspekty życia, na których powinniśmy się skupić. W tym miesiącu jest to praca prowadząca do obfitości.

Księżyc Bobra swoją nazwę wziął od ów zwierząt, które właśnie przygotowują się do snu zimowego. Dla ludzi natomiast, był to czas polowań na nie ze względu na grube skóry i futra.

Pełnia przypada na 12 listopada i będzie to dobry czas dla naszych snów, a także intuicji, która stanie się niezawodna. Jednak ze względu na wyostrzenie naszych zmysłów możemy stać się bardziej podejrzliwi wobec naszych partnerów i skłonni do zazdrości.

Jeśli do tego dnia pracowaliśmy nad naszymi nałogami, błędnymi przekonaniami lub innymi cechami czy czynnościami, które zaczęły nas irytować, właśnie po pełni będziemy mogli cieszyć się efektami naszej pracy. Dzięki niej i na podstawie zaobserwowanych zmian, jakie dokonały się w naszym otoczeniu, będziemy mogli dojść do wniosku czy warto dalej podążać wybraną przez siebie drogą.

Rady na Pełnię Bobrzego Księżyca

Postarajmy się przesadnie nie reagować na niepowodzenia, jakie napotkamy. Dając im energię i skupiając się na nich, możemy pomóc im stać się poważnymi problemami zaprzątającymi nasze myśli. Po drugie starajmy się unikać kłótni. Mówmy jasno i wyraźnie, aby nie doprowadzić do nieporozumień, a stresujące sytuacje łagodźmy spokojną muzyką w domu. Usiądźmy i przemyślmy, co możemy zrobić, aby w przyszłości podejść do podobnej sytuacji bez napięcia.

Dla tych, którym mimo starań nie uda się uniknąć konfliktów dobra wiadomość jest taka, że po burzliwym okresie nareszcie nadejdzie bezpieczna rutyna. Warto zatem przeczekać ten trudny okres.

The following two tabs change content below.
Klaudia Szczerbakowska

Klaudia Szczerbakowska

Studentka, dziennikarka, pisarka. Założycielka profilu natura_o_poranku na instagramie i bloga o tym samym tytule. Astrologia, natura i pozytywne myślenie.
Klaudia Szczerbakowska

Ostatnie wpisy Klaudia Szczerbakowska (zobacz wszystkie)