Astrologia: Ostatnia pełnia w 2019 roku

Źródło: pixabay.com

12 grudnia Pełnia Zimowego Księżyca w znaku Bliźniąt będzie na nas oddziaływać najintensywniej wczesnym rankiem. Około godziny 6:12 księżyc osiągnie swoje maksimum. Ze względu na to, iż pełnia niesie ze sobą ogrom energii, to kilka dni przed i kilka dni po niej możemy czuć się nieswojo i nie mieć humoru. Nie ma się jednak czym martwić, to zupełnie normalne. Jedynie z osobami spod znaku Bliźniąt, Wagi lub Wodnika moc księżyca obędzie się łagodnie.

Zimowa Pełnia w znaku Bliźniąt oznacza przede wszystkim zwrot akcji i otwarcie się na nowe kierunki oraz pozbycie się negatywnych myśli. Jest to również czas na podjęcie ostatecznych decyzji. Jeśli do tej pory nad czymś się zastanawialiśmy i strach przed podjęciem kolejnego kroku blokował nas w pójściu na przód, właśnie teraz należy podjąć pracę.  Nie jesteśmy więźniami własnych błędnych przekonań i blokad, jakie przed sobą postawiliśmy. Śmiało patrzmy w przyszłość, a każdą zmianę traktujmy jak okazję do rozwoju i życiową lekcję.

„Stańmy z boku” i przyjrzyjmy się również naszym relacjom z rodziną i przyjaciółmi. Spójrzmy na nie pod kątem zachowania równowagi, aby praca, sprawy prywatne oraz te rodzinne były w równej mierze dopieszczone.

The following two tabs change content below.
Klaudia Szczerbakowska

Klaudia Szczerbakowska

Studentka, dziennikarka, pisarka. Założycielka profilu natura_o_poranku na instagramie i bloga o tym samym tytule. Astrologia, natura i pozytywne myślenie.
Klaudia Szczerbakowska

Ostatnie wpisy Klaudia Szczerbakowska (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz