Astrologia: Nów w Strzelcu, Wenus w Koziorożcu

Źródło: pixabay.com

W tym miesiącu nów księżyca wypada 26 listopada około godziny 16:05. Nów, jak sama nazwa wskazuje, oznacza zmianę w życiu czy pewną przygodę. Czas zatem pożegnać się z uporem i wszystkim, co nam nie służy, a otworzyć się na wewnętrzną mądrość. Wszystkie zmiany należy wprowadzać w okolicy nowiu ze względu na ich większe powodzenie, a także, ponieważ to, co nowe jest świeższe i łatwiej nam przychodzi. Nów w Strzelcu to odpowiedni czas na to, aby zaangażować się we własny rozwój. Dodatkowo korzystny jest okres jesienno-zimowy, w którym bardziej jesteśmy skłonni do zgłębiania swojego wewnętrznego „ja” i skupienia się na sobie.

Nów ten zwiększy naszą pewność siebie, a myśli, które wytworzą się w naszych umysłach będą pozytywne. Nauka, kursy, szkolenia czy nawet podróże przyjdą nam łatwiej i polepszy się także nasza samoświadomość.

Wenus w Koziorożcu

26 listopada, w przestrzeni kosmicznej, będzie miało również miejsce wejście planety Wenus w znak Koziorożca. Choć może nam się wydawać, że sprawy stają się jaśniejsze i łatwiej jest nam je zrozumieć, Wenus sprawi, że życie nabierze powagi. Możemy odczuwać większą odpowiedzialność za siebie i podjęte przez nas decyzje, jednak przez nadmiar powściągliwości przytłoczenie, i wypalenie najprawdopodobniej pojawią się szybciej, niż nam się wydaje. Należy jednak przeczekać ten okres. Tak po prostu działa na nas Wenus.

W czasie, gdy planeta ta przechodzić będzie przez znak Koziorożca, warto również pomyśleć o nas samych pod kątem miłości. Niewykluczone, iż poczujemy potrzebę zaopiekowania się samym sobą, przed czym nie powinniśmy się wzbraniać. Pomyślmy, co robimy dla siebie i czego potrzebujemy lub czego nam brakuje. Skoro jesteśmy jedyną osobą, którą musimy akceptować do końca życia, może warto okazać sobie trochę zainteresowania. Pamiętajmy, iż, jak traktujemy samych siebie, tak też traktują nas inni.

The following two tabs change content below.
Klaudia Szczerbakowska

Klaudia Szczerbakowska

Studentka, dziennikarka, pisarka. Założycielka profilu natura_o_poranku na instagramie i bloga o tym samym tytule. Astrologia, natura i pozytywne myślenie.
Klaudia Szczerbakowska

Ostatnie wpisy Klaudia Szczerbakowska (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz