Astrologia: Księżyc w nowiu, Uran w opozycji

Jeden dzień, a dwa różne zjawiska. Obydwa jednak mają na nas ogromny wpływ. Pierwszego doświadczymy w samym środku nocy. Koło godziny 3:37 swój maksymalny poziom osiągnie nów księżyca, drugi natomiast – Uran w opozycji, dotknie nas swoją energią o godzinie 8:14. Wszystko będzie działo się dokładnie 28 października. 

Październikowy nów

Październikowy księżyc w nowiu może okazać się dla nas bardzo oczyszczający. Przebywając w jego aurze poczujemy nieodpartą chęć porzucenia wszystkiego, co nie jest dla nas korzystne, a zawalczymy o swoje marzenia kończąc przy tym stare, niezałatwione sprawy.  Oto czas na śmiałe wybory i dobre, choć ryzykowne decyzje. Nów to także dobry czas, aby zaangażować się w cele osobiste. Postarajmy się panować nad sobą, eliminując przy tym niezdrowe nawyki i uzależnienia. Warto uświadomić sobie również, że zmiana i praktykowanie zdrowych relacji są początkiem rozwijania swojej duszy, bez potrzeby rezygnacji z samego siebie.

Opozycja Urana

Siódma planeta Układu Słonecznego znajdzie się na równej linii z naszą Ziemią, co oznacza, że przy odrobinie szczęścia będzie można zobaczyć ją na nocnym niebie. Mimo odległości, jaka dzieli nas od niej, wpływ Urana na nasze zachowanie jest znaczący. Buntowniczy i niespodziewany charakter gazowego olbrzyma ingeruje w naszą przyszłość, dążąc ku nowemu, a przy tym niszcząc wszystkie ustalone do tej pory reguły i przekonania. Uran popycha nas ku nowym i nowoczesnym rozwiązaniom, a także pozwala uwolnić się od monotonii. Nie opierajmy się zatem zmianom, gdyż mogą one przynieść zaskakujące dla nas wydarzenia, dzięki którym osiągniemy wolność i swobodę w naszym życiu.

The following two tabs change content below.
Klaudia Szczerbakowska

Klaudia Szczerbakowska

Studentka, dziennikarka, pisarka. Założycielka profilu natura_o_poranku na instagramie i bloga o tym samym tytule. Astrologia, natura i pozytywne myślenie.
Klaudia Szczerbakowska

Ostatnie wpisy Klaudia Szczerbakowska (zobacz wszystkie)