Armin van Buuren po raz kolejny w Polsce!

Jesteś fanem muzyki trance, house, electronica? Jeśli tak, to ten artykuł jest dla ciebie. Już dziś możesz kupić bilet na event A State of Trance.

Po 8 latach powraca kultowy event A State of Trance, który odbędzie się 30 maja 2018 roku na Arenie w Gliwicach. Dzięki staraniom Agencji TME Polska została wybrana do zorganizowania 850. wydania tego eventu. Zobaczymy tam najbardziej rozpoznawalnego artystę Armina van Buurena. Jest to holenderski dj, który swoją karierę muzyczną rozpoczął w 1995 roku i cieszy się bardzo dużą popularnością. Pierwszym sukcesem był przebój „Blue Fear” wspólnie wydany z wytwórnią Cyber Records. 30 maja będzie on gospodarzem koncertu „Be in the moment”. Już dziś o godzinie 20:00 rusza sprzedaż biletów na stronie http://asot.wlotki.pl/. Jeśli nie zdążysz kupić biletu w pierwszej puli zaraz po niej ruszy druga.

 

To nie jest pierwsza wizyta Armina w Polsce. Wystąpił już w Kołobrzegu na festivalu w 2008, 2010 i 2012 roku, a w lipcu tego roku powrócił na 15-lecie Sunrise Festival, gdzie był najbardziej wyczekiwaną gwiazdą niedzielnego wieczoru.

https://www.youtube.com/watch?v=LZIOjQ09_hQ&t=2793s

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)