„Akcja tost”

Każdy może zostać Świętym Mikołajem! Dziś na Majdanku ruszyła kolejna edycja „Akcja tost”. Od godziny 9 przy głównym wejściu do budynku, unosił się zapach świeżo pieczonych tostów. Nie zabrakło także czegoś na osłodę dnia, zacząwszy od babeczek a skończywszy na szarlotce. Akcja zakończyła się o godzinie 14:00.

Jak mówi Natalia Jasińska, koordynatorka wydarzenia – to już 6. edycja, której celem jest pomoc dzieciom na Felinie. W tym roku przypada czterdziestu podopiecznych i to właśnie dla nich stworzone zostaną paczki świąteczne, których zadaniem jest uszczęśliwienie dzieci w tym radosnym i wyczekiwanym dniu, jakim są Mikołajki. W zorganizowaniu wydarzenia studenci zaoferowali swoją pomoc. Przygotowywali wypieki oraz zdobyli produkty potrzebne do wykonania tostów. Studenci nie mówią dość! „Akcja tost” będzie trwała także jutro, start o godzinie 9:00. Dodatkowo w czwartek na Wydziale Nauk Społecznych zbierane będą cegiełki w ramach pomocy dla dzieciaków.

Finał akcji odbędzie się 8 grudnia w Parafii Pw. Trójcy Przenajświętszej w Lublinie. Wydarzenie rozpocznie się Mszą Świętą o godzinie 12 :00. Dzieci będą mogły porozmawiać ze Świętym Mikołajem, w którego role wcieli się student Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej, Mateusz Wałek.

Fotorelacja z wydarzenia jest już dostępna na Facebooku i Instagramie. Dostępna będzie również relacja video dzięki pomocy Passion TV.

 

 

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz