7 rzeczy, które tylko mężczyzna może zrobić

Mężczyźni i kobiety – oprócz różnic fizycznych łączą nas też różnice w mentalności. Dzięki temu nasz świat jest ciekawszy i, nawet jeśli się z nich śmiejemy lub z ich powodu denerwujemy, lubimy te odmienności. Co prawda w 2011 pojawił się Thomas Beatie, który jako pierwszy facet urodził dziecko (w sumie troje) i trochę zaburzył podziały między kobietami oraz mężczyznami, ale mimo to nadal są rzeczy, które mogą zrobić tylko i wyłącznie faceci. Oto 7 z nich!

1. Chodzić topless

Męska klata umięśniona, owłosiona,  zapadnięta, szeroka. Jaka by nie była ma prawo prezentować się bez okrycia i nikogo nie gorszyć. Mężczyzna topless nie będzie oskarżony o ekshibicjonizm, a jeśli ma się czym pochwalić to jeszcze wywoła zachwyt u kobiet, które na taką swobodę nie mogą sobie pozwolić.

2. Zapuszczać brodę

Jeśli nie weźmiemy pod uwagę Conchity Wurst (która miała zarost tylko po to, by wybić się na brodatym fejmie) sprawa jest jasna. Tylko mężczyzna może zapuścić brodę i wyglądać z nią dobrze. Krótka, długa, zapleciona w warkoczyk, jaka by nie była dodaje kilka punktów do męskości.

3. Zebrać się i wyjść w ciągu 15 minut

I najwięcej z tego czasu mężczyzna poświęca na szukanie kluczy i telefonu. Czas reakcji między podjęciem decyzji o wyjściu, a wyjściem jest dla kobiet rzeczą nieosiągalną. Oczywiście były podejmowane próby, jednak ostatecznie zakończyły się one fiaskiem, ponieważ nie skutkował nawet argument: dla mnie wyglądasz pięknie bez makijażu.

4. Godzinami oglądać sport

Zawsze, ale to zawsze gdzieś na świecie odbywa się jakiś mecz, turniej, gra, którą można obejrzeć. Skończył się jeden mecz? Za chwilę będzie drugi, a w sumie to w nocy nawet liga boliwijska jest ciekawa.
– Kochanie, przecież przedwczoraj oglądałeś mecz?
– To były puchary, dziś mecz ligowy, a za dwa dni eliminacje!

 

5. Zabrać na wyjazd tylko bagaż podręczny

Bagaż podręczny – to słowo na pewno wymyślił mężczyzna, bo tylko on zna znaczenie tych słów i potrafi je prawidłowo wykorzystać. Żel pod prysznic, szampon, szczoteczka, ręcznik, spodnie, 3 koszulki, bielizna. Koniec – bagaż podręczny na kilka dnia gotowy. A gdzie klapki, kurtka, bluza, sukienka, druga bluza, sweter, odżywki do włosów, pudry, kremy, spódnica, spodnie, dresy? W DAMSKIEJ TORBIE.

6. Ubrać się w cokolwiek i nie przejmować się, co inni myślą

Koszulka? Jest. Spodnie? Są. Buty? Też. I elegancko, można wychodzić. Mężczyzna ma swój styl i nawet jeśli tylko on go rozumie i akceptuje to jest mu z tym dobrze. Bo czy kogoś może obchodzić, że do tych dresów klapki tak średnio pasują? Przecież to tylko wyjście do sklepu po mleko. A jak komuś to przeszkadza to jego problem.

 

7. Chodzić samemu (!) do toalety

Chociaż krążą legendy, że chodzenie w pojedynkę do toalety przynosi pecha, mężczyzna twardo nie poddaje się przesądom. To zawsze jest samotna podróż bez świadków, z którą wiąże się ostateczna rzecz, którą może zrobić tylko mężczyzna – sikanie na stojąco. I tu nawet broda nie pomoże – wysikać na śniegu swoje imię może zrobić tylko mężczyzna!

The following two tabs change content below.

Napisz komentarz