50 Twarzy Czarka Pazury

Brak planów na nadchodząca sobotę? Jeśli kochasz dobrą zabawę i śmiech do upadłego to idealnie się składa, ponieważ już w najbliższą sobotę, tj. 20 października, w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego o godzinie 16:00 odbędzie się występ Cezarego Pazury. Goście będą mogli zobaczyć najnowszy program „Wujek Czarek radzi…” oraz skecze z cyklu Best of.Cezary Pazura to najlepszy polski aktor i satyryk. Jest laureatem nagrody Złota Kaczka dla najlepszego polskiego aktora za lata 1993, 1997 i 2003.

Ukończył łódzką szkołę filmową. Debiutował w 1986 roku w filmie Waldemara Podgórskiego Czarne Stopy. W 2007 roku zadebiutował jako reżyser, realizując jeden z odcinków serialu „Faceci do wzięcia”. W 2010 roku zrealizował swój pełnometrażowy debiut reżyserski, „Weekend”. Od lipca 2015 roku prowadzi własny kanał na YouTubie, na którym prowadzi video-bloga. Znany m.in.: z filmów pt. „Kiler”, „Chłopaki nie płaczą” czy „E=mc²”, jak i serialu „13 posterunek”.
Bilety są jeszcze dostępne na sobotni występ, a ich sprzedaż trwa do 20 października do godziny 15.

The following two tabs change content below.
Zaneta Choinka

Zaneta Choinka

Studiuję dziennikarstwo i komunikacje społeczną na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim w Lublinie. Interesuję się muzyką i tańcem. Lubię podróżować i poznawać nowych ludzi. W życiu ważne są dla mnie wartości rodzinne i przyjacielskie.
Zaneta Choinka

Ostatnie wpisy Zaneta Choinka (zobacz wszystkie)

Napisz komentarz