5 kwietnia – Dzień Bez Makijażu, Dzień Grzeczności za Kierownicą, Dzień Drzew

makiDziś świętują wszystkie panie, wszyscy kierowcy oraz każdy ogrodnik. 5 kwietnia niesie za sobą bowiem Dzień Bez MakijażuDzień Grzeczności za Kierownicą i Dzień Drzew.

Moje drogie panie, czy dacie radę dzisiaj obyć się bez kosmetyków? Myślę, że skóra na co dzień pokryta makijażem, odetchnie z ulgą. Podobno panowie uważają, że bez niego jesteśmy piękniejsze. Spróbujmy zatem dziś się o tym przekonać. 🙂

Wyzwanie powinni sobie postawić również wszyscy kierowcy. Wiadomo, że jadąc po polskich drogach nie sposób zachowywać się łagodnie. Nie każdy też radzi sobie z emocjami wobec innych, np.: mniej doświadczonych, kierowców. Dzisiaj jednak każdego obowiązuje kultura na drodze. Bądźmy zatem uprzejmi i uśmiechajmy się szeroko do innych kierowców.

Dzień Drzewa wymyślony został w USA przez wielkiego miłośnika przyrody Juliusza Mortona. Jego celem jest zainspirowanie młodych ludzi do podejmowania lokalnych działań proekologicznych dotyczących sadzenia i ochrony drzew. Wiele szkół podejmuje akcję sadzenia drzew, aby nauczyć młodzież dbania o przyrodę.

The following two tabs change content below.
Katarzyna Leszczyńska

Katarzyna Leszczyńska

W Coś Nowego: tańczę, śpiewam, recytuję. Po prostu Kasia.