5 kolęd w nowej odsłonie – METAL XMAS

tumblr_nh5ba1xGnt1t55tz6o1_500Przychodzi w końcu czas, gdy rodzina nalega i musimy ulec, choć nie mamy na to ochoty. Chodzi o śpiewanie kolęd. Dlaczego jednak powinniśmy się ograniczać? Oto 5 kolęd dla prawdziwych metali.

  1. Twisted Sister – Let it snow

Zespół, którego nie da się nie znać – każdy choć raz w swoim życiu słyszał słynne „I wanna rock”. Nie każdy jednak wie, że zespół też wciągnął się w kolędowanie.

  1. Alice Cooper – Santa Claws is coming to town

Wykonawca znany ze swojego mrocznego scenicznego image’u postanowił umilić nam czas spotkań z rodziną.

  1. Jeff Scott Soto – We Wish You A Merry Xmas

Metalowa wersja jednej z najbardziej znanych angielskojęzycznych kolęd w wykonaniu utalentowanego wokalisty, który współpracował z takimi muzykami jak Yngwie Malmsteen czy Axel Rudi Pell.

  1. Złe Psy – Wśród nocnej ciszy

Zespół założony przez gitarzystę zespołu TSA, Andrzeja Nowaka, w utworze, który zmiękczy nawet najtrwalsze serca. Nie porzucają jednak swojego rockowego stylu.

  1. HYRAX – Last Christmas

Klasyka, która obok „Kevina” kojarzy nam się z coroczną tradycją medialną, zyskuje nowe życie w wykonaniu zespołu HYRAX.

Klasyka łączy się z dzisiejszymi trendami muzycznymi, a wszystkie kuce zgodnie dzielą się opłatkiem, nawet jeśli na co dzień ich gusta muzyczne są powodem do kłótni. Życzę wszystkim najbardziej metalowych świąt, jakie tylko mogą sobie wyobrazić!

The following two tabs change content below.

Mateusz Piotrowski

Student Dziennikarstwa na KUL-u. Domorosły pisarz, fantasta. Z zamiłowania kucharz i hejter. Czasem piszę coś na blogu, jeśli sobie o nim przypomnę.

Ostatnie wpisy Mateusz Piotrowski (zobacz wszystkie)